Wyszukiwałeś:

Rajd X

Jordanii X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Jordanii

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Michał Kościuszko wybrał Fiestę S2000

Michał Kościuszko, jedyny polski kierowca startujący w RajdowychMistrzostwach Świata w cyklach SWRC i WRC Cup, w sezonie 2010 zasiądzie zakierownicą Forda. Rajdową Fiestę S2000 skonstruował i przygotowałzespół M-Sport. Obsługą samochodu w trakcie sezonu zajmie siębelgijska firma Symtech Racing.

 

WRC: "Dynamiczny" Kościuszko

Sezon 2010 to nowy etap w karierze Michała Kościuszko i Maćka Szczepaniaka. Wbarwach nowego zespołu Dynamic Word Rally Team polska załoga wystartuje wMistrzostwach Świata w dwóch pełnych cyklach SWRC i WRC Cupprzygotowanym przez M-Sport, a obsługiwanym w trakcie rajdów przezfirmę Symtech Fordem Fiesta S2000.

 

WRC: Kościuszko na podium S2000

W Meksyku pierwsze podium i pierwsze punkty dla Michała Kościuszko i MaćkaSzczepaniaka. Jadący Fordem Fiesta S2000 Polacy w barwach Dynamic World RallyTeam zajęli trzecie miejsce w Corona Rally Mexico zdobywając tym samym6 punktów w klasyfikacji SWRC.

 

Rajd Jordanii: Kościuszko wśród faworytów

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak reprezentujący zespół DynamicWorld Rally Team już dziś wystartowali w Jordan Rally samochodem Ford FiestaS2000. Jest to drugi tegoroczny start załogi w Rajdowych Mistrzostwach Świata(WRC).

 

Rajd Jordani: Kościuszko w Superally

Prowadzący po 6 odcinkach specjalnych w klasyfikacji SWRC Michał Kościuszko iMaciek Szczepaniak reprezentujący zespół Dynamic World Rally Team niewystartowali do ostatniego w pierwszym etapie odcinka specjalnego z powoduawarii paska alternatora.

 

Rajd Jordanii: Loeb powiększa przewagę

Sebastien Loeb i Daniel Elena, dominujący w trzecim etapie Rajdu Jordanii,zajęli w nim pierwsze miejsce, odnosząc swoje 56 wspólne zwycięstwo wWRC. Dzięki wygranej w 3 rundzie bieżącego sezonu, załoga Citroenazdecydowanie powiększa swoją przewagę w klasyfikacji kierowców wRajdowych Mistrzostwach Świata.

 

WRC dla każdego

Chcesz się poczuć niczym Sebastien Loeb, chcesz poprowadzić Subaru ImprezęN4 czy też Suzuki Swifta S1600, chcesz w końcu poczuć smak oficjalnych trasWRC w Finlandii bądź Jordanii? Teraz będziesz miał szansę. Do sprzedaży wcałym naszym kraju trafia właśnie najnowsza wersja gry WRC, którejpatronem jest mojeauto.pl.

 

WRC: Rajd Jordanii będzie ciekawszy

Organizatorzy Rajdu Jordanii, rundy Rajdowych Mistrzostw Świata dwoją się itroją, by uatrakcyjnić swoją imprezę. Mimo że nad krajem ciąży widmopolitycznej rewolty, ciągnącej się aktualnie przez Bliski Wschód.

 

WRC: Citroen może nie pojechać w Jordanii

Ze względu na niestabilną sytuację polityczną na Bliskim Wschodzie i AfrycePółnocnej, Citroen rozważa opcję nie wystartowania w zbliżającymsię Rajdzie Jordanii.

 

Rajd Jordanii: Zapoznanie w autach z wypożyczalni

Sztorm na morzu, do tego niestabilna sytuacja polityczna na Bliskim Wschodzie.Wszystko sprzeciwia się organizatorom Rajdu Jordanii, którzy zmuszenizostali do drastycznych zmian harmonogramu imprezy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Jordanii".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019