Wyszukiwałeś:

Rajd X

Koszyc X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Koszyc

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Rajdowe Mistrzostwa Polski także za granicą

Polski Związek Motorowy opublikował właśnie kalendarz przyszłoroczonychRajdowych Mistrzostw Polski. Nowość to dwie rundy, które zostanąrozegrane w Czechach i na Słowacji. Łącznie przewidziano osiem eliminacji.

 

Przede wszystkim trening

W ubiegły weekend zakończyła się piąta runda Rajdowych SamochodowychMistrzostw Polski - 21. Rajd Dolnośląski. O wysoki poziom konkurencji starałasię zadbać również debiutująca w tym sezonie załoga Tomasz Porębski/ Tomasz Spurek, za kierownicą nowego samochodu Citroen DS3 R3.

 

Chuchała przed finałem RSMP w Koszycach

Rally Kosice po raz drugi zagości w kalendarzu Rajdowych SamochodowychMistrzostw Polski. Jednak w przeciwieństwie do ubiegłego sezonu, tym razemsłowackie zawody zakończą zmagania w cyklu RSMP. Impreza z bazą w Koszycach,zaliczana do Pucharu Europy Strefy Centralnej CEZ-FIA, będzie stanowićrównież dwie rundy mistrzostw Słowacji. O punkty zarówno wpolskim, jak i słowackim czempionacie powalczy LOTOS - Subaru Poland RallyTeam, reprezentowany przez Wojtka Chuchałę i Kamila Hellera.

 

M2Rally przed Rajdem Koszyc

W dniach 14-15 października, odbędzie się już ostatnia runda RSMP jak iMistrzostw Słowacji, a finisz czempionatów zlokalizowany będzie wKoszycach (SK). Nie zabraknie tam oczywiście załogi M2Rally, Łukasz Markowskii Maciej Machela podczas tego rajdu będą reprezentować barwy słowackiego KLRacing Team a zasiądą w Citroenie C2R2MAX.

 

Bębenek przed Rajdem Koszyc

W najbliższy weekend odbędzie się ostatnia runda Platinum RajdowychSamochodowych Mistrzostw Polski 2011, Rajd Koszyc. Tym razem najlepsze polskiezałogi będą walczyć na słowackich odcinkach specjalnych. Na starcie będziemożna zobaczyć oczywiście także zespoły ze Słowacji, Czech, Francji iWęgier. Łącznie swoje zgłoszenia nadesłało 67 załóg.

 

Kajetanowicz: "Będę prostował prawą nogę"

Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran z LOTOS Dynamic Rally Team już w najbliższyweekend staną do rywalizacji w ostatniej, decydującej rundzie RajdowychSamochodowych Mistrzostw Polski 2011. Liderzy klasyfikacji generalnej polskiegoczempionatu wystartują w Rajdzie Koszyc rozgrywanym na Słowacji z czwartymnumerem startowym. Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku Kajetanowicz i Baranwłaśnie w tym rajdzie, na jedną rundę przed końcem sezonu, wywalczylitytuł mistrza Polski.

 

Rajd Koszyc: Sołowow najszybszy w RSMP

Zwycięstwem Michała Sołowowa (Ford Fiesta S2000) zakończyła się ostatniarunda Rajdowych Mistrzostw Polski w sezonie 2011. Jeśli potwierdzą się wynikiz ostatniego Rajdu Polski, wówczas oficjalnie tytuł najlepszego kierowcyrajdowego w naszym kraju ponownie powędruje do Kajetana Kajetanowicza (SubaruImpreza), który w Koszycach w generalce był dopiero piąty, ale wklasyfikacji RSMP zajął drugie miejsce.

 

Bębenek czwarty w Platinum RSMP

Zakończył się 37.Rajd Koszyc, ostatnia runda Platinum Rajdowych SamochodowychMistrzostw Polski. Po zaciętej i pasjonującej walce, załoga Platinum RallyTeam w składzie: Michał Bębenek – Grzegorz Bębenek wywalczyła wklasyfikacji generalnej sezonu bardzo wysokie, czwarte miejsce. W klasyfikacjiRSMP Rajdu Koszyc bracia z Bochni zajęli także czwartą pozycję i zdobylitrzecie miejsce w klasie S2000/R4.

 

Peugeot Sport z tytułem mistrzów

Załogi Peugeot Sport Polska Rally Team – Bryan Bouffier / Xavier Panserioraz Grzegorz Grzyb z Danielem Siatkowskim – rywalizowały w 37. RajdzieKoszyc ze zmiennym szczęściem, kończąc pierwszy dzień na podium, adrugiego, po uszkodzeniu opon, spadając na dalsze miejsca w klasyfikacji.Bryanowi Bouffier udało się zdobyć tytuł Wicemistrza Polski w klasyfikacjigeneralnej, a Peugeotowi tytuł mistrzowski wśród producentów.

 

Citroën Racing Trophy 2011 - podsumowanie

Mimo iż zwycięzcę tegorocznego Citroën Racing Trophy Polska 2011poznaliśmy już wcześniej, to kwestia kolejnych pozycji pozostawała otwarta,a rozstrzygnięcia miały nastąpić na 37. Rajdzie Koszyc, którystanowił połączoną rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski orazRajdowych Mistrzostw Słowacji i był ostatnią eliminacją w obu tych cyklach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Koszyc".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019