Wyszukiwałeś:

Rajd X

Krakowski X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Krakowski

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

RSMP: 50 zgłoszeń na Rajd Krakowski

Lista zgłoszeń do drugiej eliminacji Rajdowych Samochodowych MistrzostwPolski, Platinum Rajdu Krakowskiego (10-12.04) została zamknięta. W rajdziewystartuje 50 zawodników łącznie z liderem klasyfikacji generalnej,Leszkiem Kuzajem, który do stolicy Małopolski przywiezie nowy modelSubaru Impreza N14 i Francuzem Bryanem Bouffier, który rozpoczyna od tejrundy obronę mistrzowskiego tytułu za kierownicą Peugeota 207 S2000.

 

RSMP: Jazda zaczyna się na poważnie

O ile otwierający tegoroczny sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski napoczątku lutego  Rajd Magurski przyniósł wiele niespodzianek iemocji o tyle trwający od wczorajszego wieczora Rajd Krakowski powinien byćprawdziwą ucztą dla fanów tego sportu. Głównie dlatego, żedopiero w tej rundzie zawodnicy wyciągną z garażów swoje najmocniejszeczterokołowe „bronie”.

 

RSMP: Rajd Krakowski odwołany

Automobilklub Krakowski podjął decyzję o odwołaniu 45. Rajdu Krakowskiego.Pierwsza eliminacja mistrzostw Polski zaplanowana w dniach 23-25 kwietnia nieodbędzie się z powodów finansowych.

 

RME: "Życiówka" Sołowowa

Wicemistrzowie Europy Michał Sołowow i Maciek Baran (Peugeot 207 S2000)wygrali Istanbul Rally – drugą rundę Rajdowych Mistrzostw Europy. Byłoto drugie w historii zwycięstwo Polaków w tureckim rajdzie.

 

RSMP: Rajd Dolnośląski wyłoni mistrzów

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski weszły w decydującą fazę.Zbliżający się wielkimi krokami Rajd Dolnośląski (Kłodzko, 8-10października) przyniesie ostateczne rozstrzygnięcia sezonu 2009. Przedkońcową rundą możliwych scenariuszy jest wiele, co niezwykle podgrzewaatmosferę przed startem.

 

Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza

Wielicki Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza będzie w tym roku(dokładnie w niedzielę 6 marca) rozegrany po raz piąty, więc to będzieskromny jubileusz tych zawodów. Ogólnopolski superoes wpożyteczny sposób wypełni kilkutygodniową przerwę między dwiemapierwszymi rundami Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – zauważaEdmund Oprocha, prezes Automobilklubu Krakowskiego.

 

Sołowow: "Najlepszy rajd asfaltowy w Polsce"

"Myślę, że to najlepszy rajd asfaltowy w Polsce i gratulujęorganizatorom wyboru trasy" - powiedział na mecie Rajdu KarkonoskiegoMichał Sołowow. Kielczanin pilotowany przez Maćka Barana, jadąc FordemFiesta S2000 zajął czwarte miejsce w 3 rundzie RSMP.

 

Sołowow wraca do Peugeota

Zespół Michała Sołowowa i Maćka Barana - Cersanit Rally Teampoinformował, że po 16 miesiącach załoga wraca do Peugeota 207 S2000.Właśnie tym autem w latach 2008 i 2009 Michał i Maciek zdobyli tytuływicemistrzów Europy, wygrywając po drodze Istanbul Rally 2009.

 

Rajd Barum: Kopecky wygrywa thriller

To była jedna z najbardziej zaciętych rywalizacji ostatnich lat w RajdowychMistrzostwach Europy oraz serii IRC. Jan Kopecky w Skodzie Fabii S2000 wygrałczeski klasyk - Rajd Barum, z przewagą zaledwie 1,2 s. W pokonanym polu Czechzostawił Freddy Loix'a, startującego w bliźniaczej Fabii.

 

10 rocznica tragicznej śmierci Janusza Kuliga

Janusz Kulig, kierowca rajdowy, który jeździł bardzo szybko izachwycał fanów. Stał się legendą polskiego sportu motorowego.Kibice go kochali, rywali szanowalei i traktowali jak przyjaciela. Odszedłnagle... 10 lat temu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Krakowski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019