Wyszukiwałeś:

Rajd X

Lotos X

. Znaleziono 85 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Lotos

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 85 wszystkich):

4. Rajd LOTOS Baltic Cup

25 i 26 lipca br w Gdańsku oraz na kaszubskich szutrowych drogach odbędziesię czwarty rajd LOTOS Cup. 75 załóg, w tym czołówka polskichkierowców rajdowych, będzie walczyło o punkty w Rajdowych PucharzePolskiego Związku Motorowego. Organizatorem rajdu jest Sopockie StowarzyszenieSportowe oraz Automobilklub Orski. Sponsorem tytularnym jest Grupa LOTOS.

 

Rajd Lotos: 43 załogi na liście

Organizatorzy 5. Rajdu Lotos Baltic Cup zaprezentowali oficjalną listęzgłoszeń drugiej rundy Rajdowych Mistrzostw Polski. Widnieją na niej 43załogi, w tym 5 w samochodach klasy S2000.

 

Rajd Lotos: To nie Staniszewski "upalał"

Dyrekcja 5. Rajdu Lotos, który odbędzie się w pierwszy weekend czerwcaw okolicach Gdańska, sprostowała informację dotyczącą nielegalnegozapoznania z trasą przez załogę nr 12 Zbigniew Staniszewski/Bartłomiej Boba.Zawodnicy zostali zwolnieni od tego zarzutu.

 

Rajd Lotos: Przebudzenie Kuzaja

Leszek Kuzaj (Peugeot 207 S2000) wygrał rajd Lotos Baltic Cup, drugąeliminację mistrzostw Polski. Drugie miejsce zajął obrońca tytułumistrzowskiego Francuz Bryan Bouffier (Mitsubishi Lancer Evo IX) ze stratą 24,5s do Kuzaja.

 

RSMP: Wrócił Bouffier

Bryan Bouffier, trzykrotny Mistrz Polski w rajdach samochodowych wystartuje wRajdzie Lotos Baltic Cup. Na liście zgłoszeń widnieją 43 załogi.

 

Lotos Baltic Cup: Bębenkowie faworytami CRT

Druga runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – 6. Rajd LotosBaltic Cup za nami. Wspaniałe widowisko zafundowali kibicom kierowcyrywalizujący w cyklu Citroën Racing Trophy Polska.

 

RSMP: 13 odcinków koło Gdańska

7 Rajd Lotos Baltic Cup zostanie rozegrany w dniach 18-20 lutego. Znana jestjuż trasa imprezy inaugurującej rajdowy sezon 2011 w Polsce.

 

SPRT przed Rajdem Lotos

Rywalizacja w cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski rozpocznie się wtym roku wyjątkowo wcześnie. Inauguracją zmagań będzie 7. Rajd Lotos BalticCup, który odbędzie się już w dniach 18-20 lutego w okolicachGdańska. Swój udział zapowiedział także zespół Subaru PolandRally Team, który w tym sezonie stawia na młodą krew - WojciechaChuchałę, dla którego będzie to debiut na rajdowych odcinkach w SubaruImprezie STi.

 

RSMP: Lotos Baltic Cup z ASTO

7 Rajd Lotos Baltic Cup jest jednym z najciekawszych rajdów samochodowychw sezonie. AutoGuard już po raz kolejny będzie patronować tej imprezie. Firmaudostępni podczas realizowanego turnieju system ASTO (AutoGuard Safety TrackingOperation). Rozwiązanie pozwala na kontrolowanie przejazdu wszystkichsamochodów biorących udział w rajdzie, zarówno w trakcieodcinków specjalnych, jak również podczas dojazdów.

 

Rajd Lotos: Kajetanowicz najszybszy na śniegu

Bez względu na to, czy wiosna, czy zima załoga Kajetan Kajetanowicz i JarekBaran okazują się bezkonkurencyjni na kaszubskich odcinkach specjalnych.Załoga Dynamic Rally Team powtórza ubiegłoroczny sukces i zwyciężyław Rajdzie Lotos Baltic Cup.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Lotos".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019