Wyszukiwałeś:

Rajd X

Niemiec X

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Niemiec

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Rajd Transsyberia 2008 na mecie

W ubiegły piątek w Ułan Bator zakończył się Rajd Transsyberia 2008. Domety tego wyczerpującego rajdu dojechała również polska załoga STTRacing Porsche Poland Robert Szustkowski i Jarosław Kazberuk, którazawody ukończyła na dziewiątym miejscu w klasyfikacji generalnej. Imprezęwygrał francuski duet Christian Lavieille i Francois Borsotto.

 

Rajd Argentyny: Loeb i Kościuszko zdeklasowali rywali

Broniący tytułu mistrza świata Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC)wygrał w niedzielę Rajd Argentyny, piątą eliminację mistrzostw świata iumocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej. Michał Kościuszko(Suzuki Swift S1600) był pierwszy w klasyfikacji juniorów.

 

Rajd Niemiec: Loeb dopiął swego

To kolejny rekord w karierze Sebastiena Loeba. Francuz wygrał po razósmy z rzędu Rajd Niemiec, nie pozostawiając żadnych złudzeń swoimkonkurentom.

 

Rajd Niemiec: Loeb zdetronizowany

Sebastien Ogier i Julien Ingrassia po raz pierwszy w karierze wygrali rajd WRCna nawierzchniasfaltowej, wyprzedzając załogę Sebastien Loeb - Daniel Elena.Citroen zapisał na swoim koncie 78 triumf wRajdowych Mistrzostwach Świata FIAi od dziś jest najbardziej utytułowanym producentem w tej kategorii.

 
 

Richards: "Dziękuję wszystkim za to podium"

Jedenaście miesięcy po tym jak pierwszy, testowy egzemplarz rajdowego MINICountrymana WRC stanął na koła, zespół Prodrive może już cieszyćsię z pierwszego podium. Szef brytyjskiej ekipy David Richards, po sukcesieDaniego Sordo w Rajdzie Niemiec, nie krył swojego zadowolenia.

 

Robert Kubica wygrywa Rajd Niemiec

Miniony weekend zostanie na długo zapamiętany w historii polskiegomotorsportu. Robert Kubica wygrał Rajd Niemiec w klasyfikacji WRC2 i poprawiłrekord Krzysztofa Hołowczyca.

 

Rajd Polski w Mistrzostwach Świata!

O tym mówiło się już od pewnego czasu. Teraz jest już to oficjalnadecyzja. Rajd Polski powraca do mistrzostw świata. Mamy nadzieję, że zagościw tym cyklu na dłużej.

 

Rajd Polski: Dwunastka z DMACK Fiesta Cup

LOTOS 71. Rajd Polski stanowił będzie drugą rundę przeznaczonego dlamłodych zawodników Drive DMACK Fiesta Cup. Priorytetami cyklu sąrówne szanse dla każdej z załóg, relatywnie niski koszt udziałuoraz możliwość sprawdzenia się z rywalami z całego świata.

 

Kubica w roli "czarnego konia"

Do startu Rajdu Niemiec, kolejnej w tym sezonie eliminacji WRC  pozostałokilkadziesiąt godzin. Cały świat będzie spoglądał na Roberta Kubicę,który w tym rajdzie może uzyskać jeszcze lepszy wynik niż przedrokiem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Niemiec".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019