Wyszukiwałeś:

Rajd X

Orlen X

2008 X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Orlen 2008

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Dakar 2008 nie wystartuje!

Rajd Dakar 2008 został odwołany – ogłosili dziś organizatorzyzawodów, francuska firma A.S.O. (Amaury Sport Organisation). To pierwszytego typu przypadek w 30-letniej historii legendarnej imprezy.„Organizatorzy Dakaru podjęli decyzję o odwołaniu edycji 2008– czytamy w oficjalnym komunikacie.

 

Rajd Polski: Mocna obsada, ostra walka o punkty

Na liście zgłoszeń do rozpoczynającego się 6 czerwca 65. Rajdu Polski,czwartej eliminacji mistrzostw Europy znajduje się 57 załóg. DoMikołajek przyjedzie ośmiu kierowców z listy priorytetowej FIA B.

 

Rajd Polski: Bębenek liderem po I etapie

Michał Bębenek jest po sześciu odcinkach specjalnych liderem ORLEN Platinum65. Rajdu Polski. Kierowca Mitsubishi Lancera wyprzedza o niespełna 19 sekundfrancuskiego mistrza Polski, Bryana Bouffier na Peugeocie.

 

Rajd Polski: Bębenek górą!

Michał Bębenek dowiózł wczoraj do mety ORLEN Platinum 65. Rajdu Polskiswój bezapelacyjny, największy sukces w karierze. Kierowca MitsubishiLancera, który prowadził praktycznie od samego początku imprezy, nasześciu odcinkach specjalnych drugiego etapu potwierdził swoją wysoką formęi z przewagą ponad 43 s. nad Bryanem Bouffier wygrał czwartą eliminacjęMistrzostw Polski.

 

Hołowczyc na mecie Rajdu dos Sertoes

Załoga ORLEN Team Krzysztof Hołowczyc /Jean-Marc Fortin zajęła 5 miejsce wklasyfikacji generalnej FIA Rajdu dos Sertoes zaliczając po drodze kilkawygranych z fabrycznymi ekipami Volkswagena i Mitsubishi. To jeden z większychsukcesów polsko-belgijskiej załogi w rajdach Cross-Country.

 

RSMP: Nie ma mocnych na Bouffiera!

11 zwycięstw oesowych, blisko 2 minuty przewagi nad drugim kierowcą w stawce i13 punktów przewagi w klasyfikacji generalnej Rajdowych Mistrzostw Polskina dwie eliminacje przed końcem sezonu. I choć rajdy są dyscypliną bardzonieprzewidywalną to chyba już nie wątpi, że po tym co zaprezentował wRajdzie Karkonoskim Francuz Bryan Bouffier (Peugeot 207 S2000) to on zostanienowym-starym czempionem polskich odcinków specjalnych.

 

RSMP: Mocna obsada w Płocku

Czołówka polskich zawodników znalazła się na liście zgłoszeńdo tegorocznego Rajdu ORLEN – VIII Rundy Rajdowych SamochodowychMistrzostw Polski, a także Rundy Rajdowego Pucharu Europy FIA StrefyCentralnej. Rajd Orlen odbędzie się w dniach 20-21 września.

 

RSMP: Rajd Orlen dla Hołka, tytuł dla Bouffiera

Krzysztof Hołowczyc wygrał Rajd Orlen, ósmą eliminację rajdowychmistrzostw Polski. Drugie miejsce zajął Francuz Bryan Bouffier, który wPłocku na jedną rundę przed końcem sezonu zapewnił sobie tytułmistrzowski. Po długiej nieobecności na podium, na trzecim miejscu dojechałMichał Sołowow. Wszyscy trzej kierowcy startowali w Peugeotach 207 S2000.

 

RSMP: Bouffier nie po punkty, a dla kibiców

Zwycięzcy zawsze rywalizują do końca! – takie hasło przyświecazespołowi Peugeot Sport Polska Rally Team. Mimo, że Bryan Bouffier i XavierPanseri w samochodzie Peugeot 207 Super 2000 zapewnili już sobie końcowysukces w klasyfikacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, to jednakstaną na starcie Platinum 18. Rajdu Dolnośląskiego. Specjalnie dlakibiców.

 

Przygotowania załogi Suzuki Orlen Team

 

Materiał wideo z przygotwań Suzuki Orlen Team Kościuszko przed 66. Rajdem Polski - mojeauto.tv

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Orlen 2008".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019