Wyszukiwałeś:

Rajd X

Portugalii X

. Znaleziono 48 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Portugalii

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 48 wszystkich):

Rajd Argentyny: Loeb i Kościuszko zdeklasowali rywali

Broniący tytułu mistrza świata Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC)wygrał w niedzielę Rajd Argentyny, piątą eliminację mistrzostw świata iumocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej. Michał Kościuszko(Suzuki Swift S1600) był pierwszy w klasyfikacji juniorów.

 

Rajd Polski: Nowy lider WRC, nowy rekord Hołka

Mikko Hirvonen powtórzył sukces z Grecji i drugi raz z rzędu sięgnąłpo zwycięstwo w rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. 29-letni Fin pewniewygrał ORLEN Platinum 66. Rajd Polski. Było to dla niego dziewiątezwycięstwo w najważniejszym na świecie rajdowym serialu. Krzysztof Hołowczyczanotował najlepszy występ w WRC w historii, dojeżdżając na szóstejpozycji.

 

SWRC: Kościuszko testował Fabię S2000

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak reprezentujący zespół DynamicWorld Rally Team przygotowują się do startu w Rajdzie Portugalii, 6.rundzieMistrzostw Świata. Dzisiaj Michał Kościuszko ustawiał Skodę Fabię S2000,za kierownicą której wystartuje na szutrowych trasach Rajdu Portugalii.

 

SWRC: Kościuszko na podium w Rajdzie Portugalii

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak, reprezentujący zespół DynamicWorld Rally Team, zajęli 3. miejsce w klasyfikacji SWRC RajduPortugalii. Według nieoficjalnej klasyfikacji zwyciężył Jari Ketomaa przedXavierem Ponsem (+3:32.2) i Michałem Kościuszko tracącym do drugiego wstawce 1:55.2. Dla jedynej polskiej załogi startującej w Mistrzostwach Świata(WRC) to drugie podium w sezonie 2010.

 

MINI przed debiutem

Rajd Portugalii będzie pierwszym, prawdziwym sprawdzianem dla nowego modelurajdowego MINI w specyfikacji S2000. Fabryczny zespół MINI z modelemCountryman WRC wystartuje dopiero w Rajdzie Sardynii.

 

P-WRC: Kościuszko punktuje w Portugalii

W Rally de Portugal, trzeciej rundzie Mistrzostw Świata, załoga LOTOS DynamicRally Team, Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak, zajęła siódmemiejsce w klasyfikacji PWRC.

 

Kubica i pierwszy sprawdzian na szutrze

W weekend Robert Kubica wziął udział w imprezie, bedącej przetarciem przedRajdem Portugalii. Krakowianin wraz z pilotem Maciejem Baranem wystartowali wFafe Rally Sprint. To pierwsza próba Polaka na szutrowej nawierzchni.

 

Robert Kubica podsumowuje rok startów w WRC

Rozdział w karierze Roberta Kubicy pt "WRC" trwa już rok. Polak wkilku słowach postanowił podczas Rajdu Portugalii podsumować ten okres.

 

Rajd Polski: Dwunastka z DMACK Fiesta Cup

LOTOS 71. Rajd Polski stanowił będzie drugą rundę przeznaczonego dlamłodych zawodników Drive DMACK Fiesta Cup. Priorytetami cyklu sąrówne szanse dla każdej z załóg, relatywnie niski koszt udziałuoraz możliwość sprawdzenia się z rywalami z całego świata.

 

Kubica z nowym autem w Rajdzie Portugalii

Na oesach w Argentynie zabrakło Roberta Kubicy, który skupiał się nareorganizacji zespołu RK World Rally Team. W Portugalii Robert Kubicazasiądzie za kierownicą nowej Fiesty WRC przygotowanej m.in. przez M-Sport.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Portugalii".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019