Wyszukiwałeś:

Rajd X

Rzeszowski X

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Rzeszowski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Rajd Rzeszowski: Życiówka Grzyba

Grzegorz Grzyb z pilotem Przemkiem Mazurem (Fiat Punto Abarth S2000) po razpierwszy w karierze wygrali rajd w klasyfikacji generalnej RSMP dowożączwycięstwo w 17. Rajdzie Rzeszowskim.  Załoga utrzymała prowadzenie zpierwszego etapu rajdu i drugiego dnia kontrolowała przebieg rywalizacji.

 

Rajd Rzeszowski: Grzyb zmienia auto... na szybsze!

Grzegorz Grzyb przygotował nielada niespodziankę dla kibiców i samegosiebie. W swoim domowym rajdzie wystartuje za kierownicą Peugeota 207 S2000, anie jak dotąd przypuszczano Fiata Grande Punto.

 

Rajd Rzeszowski: Grzyb broni swojej twierdzy

Jeśli ktoś może wygrać Rajd Rzeszów to tylko pochodzący ze stolicyPodkarpacia Grzegorz Grzyb. Choć kierowca Peugeota 207 S2000 startuje nacodzień w Mistrzostwach Słowacji, okazał się najszybszy także na polskimpodwórku rajdowy, wygrywają po raz drugi z rzędu asfaltowąeliminację.

 

Rajd Rzeszowski: Superos z myślą o kibicach

Wyjątkowo atrakcyjną i widowiskową próbą sportową 19. RajduRzeszowskiego będzie superoes, który w harmonogramie zawodów maoznaczenie OS6.

 

Rajd Rzeszowski: Bouffier nie do zatrzymania

Kajetan Kajetanowicz jako jedyny był w stanie nawiązać równorzędnąwalkę z niesamowicie szybkim i nieomylnym na odcinkach specjalnych BryanemBouffier. Choć ostatecznie przegrał o 15,7 s., to jego walka z Francuzem dałakibicom naprawdę wiele emocji.

 

CRT: "Bracia B" znów najszybsi

Po czeskim Rajdzie Bohemia Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski zawitały naPodkarpacie, gdzie rozegrano ich piątą rundę – 19. Rajd Rzeszowski.Cykl Citroën Racing Trophy wystartował po raz kolejny w międzynarodowejobsadzie, ale w wynikach zabrakło niespodzianek i piąty rajd z rzędu padłłupem braci Michała i Grzegorza Bębenków.

 

RSMP: Rzeszowski coraz bliżej

23 dni pozostały do rozpoczęcia najważniejszej na Podkarpaciu imprezy sportusamochodowego. Rajd Rzeszowski zostanie rozegrany w terminie 4-6 sierpnia.

 

Chuchała wygrywa gr. N

Wojtek Chuchała i Kamil Heller, reprezentujący LOTOS - Subaru Poland RallyTeam, ukończyli jubileuszowy, 20. Rajd Rzeszowski na piątym miejscu wklasyfikacji generalnej RSMP, zajmując pierwsze miejsce w grupie N i drugie wklasyfikacji zespołów sponsorskich.

 

Rajd Rzeszowski: Viana w Open, Grzyb w RSMP

Francuz Laurent Viana kierujący Citroena C4 WRC okazał się najszybszymkierowcom podczas otwierającego 21. Rajd Rzeszowski prologu, zlokalizowanym narzeszowskich ulicach dzielnicy Nowy Świat. W klasyfikacji RSMP tryumfowałGrzegorz Grzyb w Peugeot 207 S2000.

 

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz coraz bliżej tytułu

Już tylko ogromny pech w kolejnych rundach Rajdowych Mistrzostw Polski możespowodować, że Kajetan Kajetanowicz nie obroni tytułu najszybszego kierowcy wkraju. Takie scenariusz jednak jest mało prawdopodobny, bo kierowca zespołuLotos Dynamic Rally Team znajduje się obecnie w doskonałej formie,którą potwierdził wygrywając w ubiegły weekend 21. Rajd Rzeszowski.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Rzeszowski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019