Wyszukiwałeś:

Rajd X

Subaru X

. Znaleziono 182 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Subaru

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 182 wszystkich):

Rajd Subaru: Bouffier najszybszy na "kręciołku"

Bryan Bouffier (Peugeot 207 S2000) został pierwszym liderem Rajdu Subaru,piątej eliminacji rajdowych Mistrzostw Polski. Wczoraj Francuz był najszybszyna jedynym odcinku dnia, blisko 10-kilometrowym prologu wyprzedzając o 6,2 s.Michała Sołowowa w bliźniaczym 207 S2000 i o 9,3 s. słynącego z uzyskiwaniadobrych czasów na tego typu odcinkach Tomasza Kuchara (Subaru ImprezaN12).

 

Rajd Subaru: Odwołany przez policję

Po przejechaniu przez kierowców startujących w mistrzostwach Polskijednego odcinka specjalnego drugiego dnia Rajdu Subaru, piątej rundy mistrzostwkraju, impreza została odwołana przez policję. Rajd wygrał Francuz BryanBouffier (Peugeot 207 S2000), drugie miejsce zajął Paweł Dytko, a trzecieTomasz Czopik (obaj Mitsubishi Lancer).

 

Rajd Rzeszowski: Życiówka Grzyba

Grzegorz Grzyb z pilotem Przemkiem Mazurem (Fiat Punto Abarth S2000) po razpierwszy w karierze wygrali rajd w klasyfikacji generalnej RSMP dowożączwycięstwo w 17. Rajdzie Rzeszowskim.  Załoga utrzymała prowadzenie zpierwszego etapu rajdu i drugiego dnia kontrolowała przebieg rywalizacji.

 

Kajetanowicz: "Czuję się dobrze w Subaru"

Na starcie pierwszej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski - RajdzieElmot-Krause, stanie zupełnie odmieniony zespół Subaru Poland RallyTeam. W sezonie 2009 jego barw bronić będą Kajetan Kajetanowicz z JackiemRathe, startując Subaru Impreza STI 09.

 

Rajd Elmot: Sensacyjny Kajetanowicz

Kajetan Kajetanowicz (Subaru Impreza N14) dzięki drugiemu i pierwszemu miejscuw dwóch dniach rywalizacji, wygrał w łącznej klasyfikacji generalnej37. Rajd Elmot, pierwszą tegoroczną eliminację Mistrzostw Polski. Wklasyfikacji punktowej prowadzi ex-equo z Tomaszem Kucharem (Peugeot S2000).

 

Rajd Karkonoski: Wojna polsko-francuska

Bryan Bouffier i Xavier Panseri (Mitsubishi Lancer) powtórzyliubiegłoroczny sukces i wygrali 24 Rajd Karkonoski – 4 rundę RajdowychSamochodowych Mistrzostw Polski. Obrońcy tytułu mistrzów Polskiwyprzedzili zwycięzców pierwszego, sobotniego etapu rajdu - TomaszKuchara i Daniela Dymurskiego (Peugeot 207 S2000).

 

Subaru wraca do rajdów

Rajdy bez marki Subaru to jak siodło bez konia. Japończycy po wycofaniu się zrajdów na kilka lat wracają oficjalnie do dyscypliny sportu,która przyniosła im największy prestiż. Tym razem jednak nie do WRC anowej serii IRC - Intercontinental Rally Challange.

 

Rajd Rzeszowski: Bouffier nie do zatrzymania

Kajetan Kajetanowicz jako jedyny był w stanie nawiązać równorzędnąwalkę z niesamowicie szybkim i nieomylnym na odcinkach specjalnych BryanemBouffier. Choć ostatecznie przegrał o 15,7 s., to jego walka z Francuzem dałakibicom naprawdę wiele emocji.

 

Subaru Poland RT przed Rajdem Polski

68. Rajd Polski to najbardziej prestiżowe zawody w kalendarzu RajdowychSamochodowych Mistrzostw Polski. Zawodnicy LOTOS - Subaru Poland Rally Team wskładzie: Wojciech Chuchała / Kamil Heller z niecierpliwością oczekują nazmagania w jedynej szutrowej rundzie RSMP w kalendarzu, choć jak podkreślają,jazda po luźnej nawierzchni ma przed nimi jeszcze wiele tajemnic.

 

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz coraz bliżej tytułu

Już tylko ogromny pech w kolejnych rundach Rajdowych Mistrzostw Polski możespowodować, że Kajetan Kajetanowicz nie obroni tytułu najszybszego kierowcy wkraju. Takie scenariusz jednak jest mało prawdopodobny, bo kierowca zespołuLotos Dynamic Rally Team znajduje się obecnie w doskonałej formie,którą potwierdził wygrywając w ubiegły weekend 21. Rajd Rzeszowski.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Subaru".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019