Wyszukiwałeś:

Rajd X

Szwecji X

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Szwecji

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Groenholm po raz drugi

Fin Marcus Groenholm wygrał Rajd Szwecji, drugą tegoroczną eliminacjęmistrzostw świata. Groenholm triumfował także w pierwszej eliminacji -styczniowym Rajdzie Monte Carlo i jest liderem klasyfikacji generalnejmistrzostw świata.

 

WRC: Zimowe gumy Pirelli

Rajd Szwecji, druga eliminacja WRC w sezonie 2008, która startuje wnajbliższy czwartek z Karlstadu jest jednym z najbardziej widowiskowych iniecierpliwie oczekiwanych wydarzeń Rajdowych Mistrzostw Świata. Na ten zimowyklasyk Pirelli przygotowało specjalny typ okolcowanych opon o nazwie"Sottozero".

 

WRC: Skandynawia goni Loeba

Już dziś, w czwartkowy wieczór odcinkiem super-specjalnym w Karlstadrozpocznie się jeden z najszybszych i najciekawszych rajdów w całymtegorocznym kalendarzu WRC  - zimowy Rajd Szwecji. Po zakończeniu karieryprzez Marcusa Groenholma jednym z najpoważniejszych kandydatów dozwycięstwa jest Mistrz Świata Sebastien Loeb. Francuz dość łatwo rozprawiłsię z rywalami dwa tygodnie temu podczas Rajdu Monte Carlo. Czy tym razemokaże się szybszy od skandynawskiej kolonii kierowców na ich terenie?

 

Rajd Szwecji: Grönholm z zespołu Solberga

Marcus Grönholm chce wystartować w przyszłorocznym Rajdzie Szwecji.Istnieje spora szansa, że Fin zaliczyłby zimową rundę WRC za kierownicąauta z zespołu Pettera Solberga.

 

Rajd Szwecji: Testowy dla Loeba

Trening podczas Rajdu Arktycznego opłacił się Daniemu Sordo. Hiszpan zfabrycznego zespołu Citroena był przez dłuższy czas najszybszym kierowcąpodczas dzisiejszego shakedownu Rajdu Szwecji. W ostatnim przejeździe całąstawkę zdeklasował niezawodny Sebastien Loeb.

 

Rajd Szwecji: 4 sekundy

Mistrz Świata Sebastien Loeb (Citroen) prowadzi po czterech odcinkach RajduSzwecji. Mocno po piętach depcze mu jednak etatowy konkurent, Mikko Hirvonen(Ford). Obu panów dzieli tylko 4,1 s.

 

WRC: Perfekcyjny Hirvonen

Mikko Hirvonen (Ford) wygrał pierwszą eliminację sezonu WRC - Rajd Szwecji.To pierwsze zwycięstwo w karierze Fina w tym rajdzie.

 
 

Rajd Szwecji: Ford bierze całą pulę

Sebastien Loeb oraz Citroen w końcu doczekali się rywala godnego ich uwagi.Ford skonstruował zabójczo szybką Fiestę WRC i w otwierającym sezonWRC 2011 Rajdzie Szwecji, zajął pierwsze trzy miejsca podium. Najszyby byłMikko Hirvonen.

 

Śnieżna lekcja dla Kubicy

Weekend za nami, podobnie zresztą jak druga eliminacja WRC - Rajd Szwecji.Zaśnieżoną rywalizację wygrał Jari-Matti Latvala. Robert Kubica mimo 24.pozycji może cieszyć się ze zdobytego doświadczenia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Szwecji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019