Wyszukiwałeś:

Rajd X

Warszawski X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Warszawski

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

A jednak Kulig...

28. Rajd Warszawski już za nami.

 

Mitsubishi Lancer Evo IX w Polsce!

W polskiej ofercie Mitsubishi Motors pojawił się właśnie najnowszy, znanywszystkim entuzjastom, flagowy model tej marki - Lancer Evolution IX. Towielkie święto wszystkich miłośników tego modelu.

 

Rajdowe Mistrzostwa Polski także za granicą

Polski Związek Motorowy opublikował właśnie kalendarz przyszłoroczonychRajdowych Mistrzostw Polski. Nowość to dwie rundy, które zostanąrozegrane w Czechach i na Słowacji. Łącznie przewidziano osiem eliminacji.

 

Leszek Kuzaj nie wystartuje w Rajdzie Rzeszowskim

Załoga Skoda Castrol BP Rally Team w składzie Leszek Kuzaj i Jakub Gerber, zewzględu na wypadek, nie wystartują w zbliżającym się 19. RajdzieRzeszowskim.

 

Warszawski bez Kuzaja

Jeżdżący w barwach Skoda Castrol BP Rally Team Leszek Kuzaj powoli powraca dozdrowia po wypadku, jaki miał miejsce na początku sierpnia podczastestów przed Rajdem Rzeszowskim. Jego stan poprawia się, jednaknajbliższy Rajd Warszawski odbędzie się jeszcze bez jego udziału.

 

Rusza Rajd Warszawski

Po dwóch startach na asfaltach, zawodnicy ścigać się będą tym razemna luźnych nawierzchniach. Rajd Warszawski powraca do kalendarza po trzechlatach przerwy, kiedy to jego nazwę w RSMP przejął Rajd Orlen.

 

Rajd Warszawski: Walka do ostatniego zakrętu

Kajetan Kajetanowicz wygrał toczący się do ostatniego odcinka zaciętypojedynek z Michałem Sołowowem i tym samym wywiózł kompletpunktów z tegorocznej edycji Rajdu Warszawskiego. Kierowca Subaru jestaktualnie liderem klasyfikacji generalnej Rajdowych Mistrzostw Polski.

 

Fiat 124 Abarth (1972 - 1974)

Ogólnopolskie Targi Pojazdów Zabytkowych Moto Nostalgia jużniebawem, rozpoczynamy więc cykl artykułów o autach, którebędzie można zobaczyć na własne oczy podczas majowej wystawy. Na początekFiat 124 Abarth.

 

Verva Street Racing: Święto fanów motoryzacji w stolicy

W sobotę warszawski plac Teatralny zamienił się w uliczny tor, naktórym fani motoryzacji mogli zobaczyć ponad 200 samochodów,których próżno szukać jeżdżących po naszych drogach. Przezkilka godzin w centrum Warszawy czuć było zapach benzyny i swąd palonejgumy. Cytując klasyka: "to co tygryski lubią najbardziej".

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Warszawski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019