Wyszukiwałeś:

Rajd X

Wielkiej X

Brytanii X

. Znaleziono 53 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Wielkiej Brytanii

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 53 wszystkich):

Rajd Wielkiej Brytanii dla Groenholma

Zespół BP-Ford zakończył sezon Rajdowych Mistrzostw Świata FIA pierwszym od27 lat zwycięstwem w Rajdzie Wielkiej Brytanii. Marcus Groenholm i TimoRautiainen objęli pozycję lidera na pierwszym odcinku specjalnym w piątekrano i utrzymali ją aż do mety, odnosząc pewnie swoje siódme tegorocznezwycięstwo w ostatniej rundzie WRC na błotnistych drogach południowej Walii.

 

Rajd Walii: Decydujące starcie

Zgodnie z tradycją trwającą od dwóch sezonów, rajd WielkiejBrytanii zamyka kalendarz Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. W szesnastej,ostatniej rundzie sezonu 2007 rozstrzygną się losy tytułu mistrzowskiego wklasyfikacji kierowców pomiędzy jego obrońcą i aktualnym lideremSebastienem Loebem (Citroen) i Marcusem Grönholmem (Ford). O tym ktozwycięży zadecyduje 17 trudnych odcinków specjalnych.

 

WRC: Loeb fruwa, Hirvonen szuka rytmu

To dopiero początek, jednak po trzech pierwszych odcinkach specjalnychdzisiejszego etapu Rajdu Wielkiej Brytanii Sebastien Loeb (Citroen) wyprzedza o8,9 s. Mikko Hirvonena (Ford). Walka o tytuł mistrzowski WRC 2009 jestpóki co nadal zaciekła.

 

WRC: Loeb na szóstkę

Przed Rajdem Wielkiej Brytanii Sebastien Loeb (Citroen) tracił jeden punkt dolidera klasyfikacji Mikko Hirvonena (Ford). Po szutrowym klasyku na Wyspach toFrancuz wyprzedził Fina identyczną różnicą punktową i zdobyłswój szósty tytuł mistrzowski.

 

Kościuszko przed walką o wicemistrzostwo

Już dziś 10 listopada br. rusza ostatnia runda Mistrzostw Świata - RajdWielkiej Brytanii, w której wystartuje załoga LOTOS Dynamic Rally Team.Po świetnej jeździe podczas Rajdu Australii i zaciętej walce o zwycięstwo wRajdzie Katalonii Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak awansowali i zajmująobecnie 3. miejsce w stawce PWRC.

 

Latvala: "Walka o tytuł rozstrzygnie się przed końcem rajdu"

Media pompują atmosferę przed finałowym starciem Sebastiena Loeba i MikkoHirvonena o tytuł mistrza świata. Swoje trzy grosze postanowił dorzucićdrugi z kierowców Forda, Jari Matti Latvala, który tej walceprzepowiada interesujące zakończenie.

 

PWRC: Zabrakło 1 punktu

Dramatyczna pogoń za rywalami, 3. miejsce w Rajdzie Wielkiej Brytanii i 15kolejnych punktów na koncie Michała Kościuszko i Maćka Szczepaniaka torezultat czterodniowych zmagań na walijskich trasach. Niestety zabrakło 1punktu, aby obronić 3. miejsce podium, które zajmowała przed ostatniąrundą jedyna polska załoga startująca w pełnym cyklu Mistrzostw Świata.

 

Rajd Wlk. Brytanii: Przewidywalność Latvali

Jari-Matti Latvala przed rozpoczęciem Rajdu Wielkiej Brytanii twierdził, żewalka o tytuł tegorocznego mistrza świata WRC rozstrzygnie się przedzakończeniem rajdu. Fin nie mylił się. Zarówno Sebastien Loeb jak iMikko Hirvonen oboje nie ukończyli ostatniej rundy tego sezonu. Ubukmacherów Latvala mógł również postawić dużepieniądze na siebie, bowiem właśnie to on okazał się najszybszym kierowcąw walijskich lasach.

 

Loeb: "Ósmy tytuł ważny tak samo jak pierwszy"

Sebastien Loeb w dość kuriozalnych okolicznościach zakończył ostatniąrundę Rajdowych Mistrzostw Świata WRC, Rajd Wielkiej Brytanii. Francuzzdołał jednak wywalczyć swój ósmy tytuł mistrzowski zakierownicą Citroena.

 

Kubica pojedzie autem WRC

Wprawdzie tylko w jednym rajdzie, kończącym tegoroczną karuzelę rajdowychmistrzostw świata, jednak może to oznaczać, że już niebawem zobaczymynaszego rodaka ścigającego się z najlepszymi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Wielkiej Brytanii".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019