Wyszukiwałeś:

Ralliart

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ralliart

Spróbuj też wyszukać: mitsubishi ralliart

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

Wątek na forum: Lancer Sportback tak jak sedan

Dobrze że przeciwnie niż Subaru, Mitsubishi pokazało najpierw wersje sedan,a potem hatchback'a,wg mnie sedan jest ładniejszy,ale dobrze że jest wybór,szkoda tylko że z nowym modelem Mitsubishi nie wprowadza napędu na 4 koła,które od dawna stosuje Subaru i które naprawdę sie sprawdza, jest on w we...

 

Evo X już startuje w rajdzie

Nowy Mitsubishi Lancer Evo X zostanie wykorzystany w roli samochoduotwierającego japońską rundę rajdowych samochodowych mistrzostw świata WRC.Rajd Japonii będzie również 6 rundą rywalizacji Production Car(PCWRC). Na wyspie Hokkaido dwa egzemplarze Evo X wystartują w specyfikacjigrupy N.

 

Lancer Sportback i Ralliart w Paryżu

Podczas październikowej wystawy samochodowej w Paryżu Mitsubishi dwomamodelami - Lancer Sportback i Lancer Ralliart - będzie hucznie obchodzić 35.rocznicę wprowadzenia na rynek modelu Lancer.

 

Lancer Ralliart już w Polsce

Jeśli zwykły Lancer to dla Ciebie za mało, a z kolei sportowy Evolution ciutza dużo, być może idealną propozycją będzie wchodzący właśnie na polskirynek 240-konny Mitsubishi Lancer Ralliart.

 

Mitsubishi Lancer Sportback Ralliart

 

Nowy Mitsubishi Lancer Sportback Ralliart w całej okazałości

 

Mitsubishi Colt Ralliart

 

Mały Mitsubishi Colt w wersji Ralliart

 

Mitsubishi pożegna Ralliart?

Zmiana wizerunku marki, ale także blizny pozostałe po kryzysie finansowymmogą być skutkiem zerwania współpracy pomiędzy Mitsubishi a nadwornymtunerem marki, firmą Ralliart.

 

Kościuszko pierwszym kierowcą testującym R4

Doświadczenie w S2000, precyzja w przekazywaniu informacji i fakt bycia jednymz najszybszych kierowców w stawce PWRC gwarantuje Michałowi Kościuszkofunkcję kierowcy testowego RalliArt Itally. W ciągu kilku najbliższych dni weWłoszech Michał Kościuszko reprezentujący w Mistrzostwach Świata barwyLOTOS Dynamic Rally Team, jako pierwszy na świecie kierowca, będzie testowałsamochód Mitsubishi Lancer Evo IX  i X w pełnej specyfikacji R4.

 

Mitsubishi ASX w wersji Ralliart

W polskich salonach Mitsubishi pojawił się model ASX w wersji Ralliart, wktórej po raz pierwszy pojawiła się automatyczna przekładnia oraz2,2-litrowy diesel o mocy 150 koni mechanicznych. Nie zabrakło równieżdodatkowych elementów wyposażenia i dodatków z logo Ralliart.

 

Odświeżone ASX RalliArt już nad Wisłą

Zmiany w ASX Ralliart to poprawione nadwozie oraz wnętrze. Auto wyposażonejest w napęd 4x4 oraz silnik 2.2 litra o mocy 150 KM.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019