Wyszukiwałeś:

Rally X

Kosice X

. Znaleziono 3 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rally Kosice

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 3 z 3 wszystkich):

RSMP: Citroen DS3 R3 dołączy do pucharu

Po kilku udanych sezonach, w których Citroën C2R2 MAX potwierdziłswoją rajdową dojrzałość, program Citroën Racing Trophy czekajązmiany. Do rywalizacji dołączą nowe rajdówki spod znaku szewrona -model DS3 R3.

 

Chuchała przed finałem RSMP w Koszycach

Rally Kosice po raz drugi zagości w kalendarzu Rajdowych SamochodowychMistrzostw Polski. Jednak w przeciwieństwie do ubiegłego sezonu, tym razemsłowackie zawody zakończą zmagania w cyklu RSMP. Impreza z bazą w Koszycach,zaliczana do Pucharu Europy Strefy Centralnej CEZ-FIA, będzie stanowićrównież dwie rundy mistrzostw Słowacji. O punkty zarówno wpolskim, jak i słowackim czempionacie powalczy LOTOS - Subaru Poland RallyTeam, reprezentowany przez Wojtka Chuchałę i Kamila Hellera.

 

Chuchała mistrzem Strefy Europy Centralnej

Sezon 2011 w wykonaniu LOTOS - Subaru Poland Rally Team stoi pod znakiemsukcesów w grupie N. Wojtek Chuchała i Kamil Heller zdobyli mistrzostwow „ence” zarówno w polskim, jak i słowackim czempionacie, atakże dopisali do swojego dorobku triumf w klasyfikacji samochodówprodukcyjnych w Trofeum Strefy Europy Centralnej FIA.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rally Kosice".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019