Wyszukiwałeś:

Rally X

Presov X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rally Presov

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Grzyb Focusem WRC w Rally Presov

Nie dostarczono Citroena C4 WRC, będzie za to Ford Focus WRC. Takim samochodempojedzie Grzegorz Grzyb w drugiej rundzie rajdowych mistrzostw Słowacji, RallyPresov.

 

Słowacki trening Chuchały

Korzystając z niemal dwumiesięcznej przerwy pomiędzy kolejnymi rundami RSMP,zawodnicy LOTOS – Subaru Poland Rally Team, Wojtek Chuchała i KamilHeller, zaliczą treningowy start w Rally Presov. Zawody, stanowiące drugąrundę mistrzostw Słowacji, odbędą się w ostatni weekend kwietnia(29-30.04).

 

Polacy w Rally Presov

Z mieszanymi uczuciami wyjeżdżać mogą polscy kibice, którzypostanowili odwiedzieć południowych sąsiadów na Słowacji, przy okazjirozgrywania drugiej rundy rajdowych mistrzostw tego kraju - Rally Presov.Wojciech Chuchała, który zaliczył trening przez Rajdem Karkonoskim wSubaru Impreza zajął drugie miejsce. Grzegorz Grzyb w Fordzie Focusie WRC nieukończył rajdu.

 

Subaru Poland Rally Team ponownie na Słowacji

LOTOS – Subaru Poland Rally Team kontynuuje program treningowy i stanie nastarcie Rally Tribec, trzeciej rundy mistrzostw Słowacji. Zawody z bazą wTopolczanach będą kolejnym sprawdzianem przed asfaltowymi rundami RSMP, a jakpokazał Rally Presov, również szansą na osiągnięcie dobrego wyniku.

 

Chuchała przed finałem RSMP w Koszycach

Rally Kosice po raz drugi zagości w kalendarzu Rajdowych SamochodowychMistrzostw Polski. Jednak w przeciwieństwie do ubiegłego sezonu, tym razemsłowackie zawody zakończą zmagania w cyklu RSMP. Impreza z bazą w Koszycach,zaliczana do Pucharu Europy Strefy Centralnej CEZ-FIA, będzie stanowićrównież dwie rundy mistrzostw Słowacji. O punkty zarówno wpolskim, jak i słowackim czempionacie powalczy LOTOS - Subaru Poland RallyTeam, reprezentowany przez Wojtka Chuchałę i Kamila Hellera.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rally Presov".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019