Wyszukiwałeś:

Rally X

Ypres X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rally Ypres

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

RSME: Sołowow traci dystans do tytułu mistrzowskiego

Michał Sołowow i Maciek Baran (Peugeot 207 S2000) wycofali się z BelgiumYpres Westhoek Rally 2008. Tym samym polski duet, który regularniestartuje w Rajdowych Mistrzostwach Europy stracił cenne punkty w walce otytuł.

 

RSMP: Sołowow na dwóch frontach

Cersanit Rally Team przedstawił najbliższe plany startów w sezonie2009. Michał Sołowow i Maciek Baran zamierzają wziąć udział w dwóchpierwszych eliminacjach Mistrzostw Europy (ERC) – Rally Mille Miglia iIstanbul Rally, a także w Rajdzie Krakowskim - inauguracyjnej rundzieMistrzostw Polski (RSMP).

 

RSMP: Sołowow się nastraja

W piątek i sobotę 3-4 lipca, Cersanit Rally Team intensywnie przygotowywałsię do dwóch najbliższych rajdów: Karkonoskiego (MistrzostwaPolski) i Bułgarii (Mistrzostwa Europy).

 

Kajetanowicz: To nasz wielki sukces

Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran odnieśli zwycięstwo w Rajdzie Polski– trzeciej rundzie Rajdowych Mistrzostw Europy i Rajdowych SamochodowychMistrzostw Polski. Dzięki temu fantastycznemu wynikowi załoga Subaru PolandRally Team została liderem polskich rozgrywek, a zespół utrzymał sięna pierwszym miejscu w klasyfikacjach producenckiej i sponsorskiej.

 

Kajetanowicz: "Do Belgii po naukę"

Rajd Ypres (25-26 czerwca 2010r.) rozgrywany w tym roku po raz 46-ty stanowićbędzie czwartą rundę Rajdowych Mistrzostw Europy i szóstąIntercontinental Rally Challenge. Po doskonałych występach w mistrzostwachPolski debiutujący w Ypres Kajetan Kajetanowicz i startujący w tej imprezie poraz trzeci Jarek Baran zgodnie przyznają, że przyjechali do Belgiiwspólnie zbierać cenne doświadczenie.

 

RSME: Sołowow najszyby z Polaków w Rajdzie Ypres

Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta S2000) zajęli siódmemiejsce w klasyfikacji generalnej Geko Ypres Rally. Jest to najlepszy wynikzałogi Cersanit Rally Team w rajdzie Ypres, w którym kielecko-krakowskiduet startował już po raz szósty.

 

Rally Ypres: Życiówka Sołowowa

Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta S2000) zajęli czwarte miejsce wklasyfikacji generalnej GEKO Ypres Rally w Belgii - czwartej rundzie rajdowychMistrzostw Europy i piątej cyklu Intercontinental Rally Challenge. ZałogaCersanit Rally Team triumfowała w punktacji ME, wyprzedzając aktualnegomistrza Starego Kontynentu, Włocha Lucę Rossetiego (Abarth Grande PuntoS2000).

 

Rally Bohemia: Loix znów najszybszy, Chuchała wysoko

Freddy Loix w Skodzie Fabii S2000 wygrał w ubiegłą niedzielę Rally Bohemia,piątą rundę mistrzostw Czech. Wysokie piąte miejsce zajął Wojtek Chuchaław Subaru Impreza, zajmując jednocześnie trzecie miejsce w grupiesamochodów produkcyjnych.

 

Barum: Numery przyznane

Trzykrotni Mistrzowie Polski - Bryan Bouffier z pilotem Xavierem Panserimotrzymali pierwszy numer startowy przed 41. Barum Czech Rally Zlin. Impreza unaszych południowych sąsiadów będzie łączoną rundą serii IRC orazRajdowych Mistrzostw Europy.

 

Sołowow: "To za mało na taką konkurencję"

Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta S2000) wygrali punktacjęMistrzostw Europy w Barum Rally Zlin 2011. W  "generalce" załogaCersanit Rally Team finiszowała na 11 pozycji, a Michał Sołowow przyznał,że Rajd Barum to jedna z najtrudniejszych asfaltowych rund w Europie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rally Ypres".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019