Wyszukiwałeś:

Range X

Rover X

Hybrid X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Range Rover Hybrid

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Hyundai Elantra i Range Rover Evoque najlepsze w Stanach

Hyundai Elantra z tytułem North American Car of the Year 2012, a Range RoverEvoque z tytułem Truck of the Year 2012. Oto najważniejsze rozstrzygnięciaplebiscytu na samochody roku na rynku amerykańskim, jakie poznaliśmy narozpoczętej właśnie wystawie samochodowej NAIAS w Detroit.

 

Tanie auta są mało bezpieczne (?)

Ostatnie testy zderzeniowe przeprowadzone przez niezależną instytucję EuroNCAP potwierdziły, że choć auta marki Dacia na europejskim rynku sprzedająsię rewelacyjnie dobrze, to jednak wciąż są na bakier z bezpieczeństwem.Poza Dacią Lodgy, która otrzymała zaledwie trzy gwiazdki, pozostałe 14modeli otrzymało maksymalną ocenę pięciu gwiazdek.

 

Które auta okażą się najlepsze?

Właśnie kilka godzin temu ogłoszono finałową dziesiątkę prestiżowegoplebiscytu World Car of the Year. W zeszłym roku w głównej kategoriizwyciężył Volkswagen Up! Kto wygra w tym roku?

 

Range Rover wzbogacił się o hybrydowy model

Brytyjski Land Rover pokazał pierwszy w swojej historii hybrydowy model,który bazuje na najnowszym Range Roverze. Ekologiczny SUV dostarczony narynek zostanie w 2014 roku w dwóch wersjach.

 
 

Przedłużony Range Rover hybrydą

Wystawa samochodowa w Pekinie jest miejscem światowej premiery Range Rovera wwersji z długim rozstawem osi i napędem hybrydowym bazującym na silnikuwysokoprężnym. Auto na rynku pojawi się pod koniec bieżącego roku.

 

Oto najlepsze auta do holowania

Okres wakacyjny tuż przed nami, wielu z nas wyruszy na letni wypoczynekwykorzystując różnego rodzaju przyczepy kempingowe. Jeśli zamierzamydopiero skompletować taki skład, podpowiadamy, jakie modele najlepiej nadająsię do holowania przyczep.

 

Poznajcie finalistów World Car Of The Year

Spośród wstępnej grupy 36 aut, jurorzy plebiscytu World Car Of The Year wybrali po trzy samochody w każdej z pięciu kategorii. Oto finaliściWCOTY.

 

Najciekawsze premiery targów w Nowym Jorku

New Yorku, New York śpiewał Frank Sinatra, miasto które nigdy niezasypia. Nowy Jork to również miejsce, w którym odbywa się jednaz kilkunastu imprez motoryzacyjnych. To tu świat czterech kółek spotykasię po raz kolejny na targach. Większość premier to auta przeznaczone narynek amerykański, ale debiutują tam również auta szykowane także dlaklienta z Europy. Oto najciekawsze naszym zdaniem premiery targów NY.

 

Królowa Anglii też jeździ SUVem!

I to nie byle jakim - hybrydowym i bez dachu. Land Rover stanął na wysokościzadania i stworzył Królowej Elżbiecie unikalne auto do "przeglądu królestwa".

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Range Rover Hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019