Wyszukiwałeś:

Rapid X

Spaceback X

. Znaleziono 51 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rapid Spaceback

Spróbuj też wyszukać: Yeti Ambition

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 51 wszystkich):

Oto nowa Skoda Rapid

Skoda nie kazała długo czekać swoim fanom na drugą wersję nadwoziowąmodelu Rapid. Po tym, jak w zeszłym tygodniu Czesi zaprezentowali pierwsząfotografię modelu, która niewiele jednak pokazywała, dziś możemyzobaczyć już dokładnie, jak będzie wyglądać Skoda Rapid Spaceback.

 

Wystartowała produkcja Skody Rapid Spaceback

W głównej fabryce Skody w Mlada Boleslav dwa dni temu, 19 sierpnia wystartowała produkcja modelu Rapid Spaceback. Nowy hatchback powstaje w tymsamym zakładzie co Fabia, Rapid, Octavia oraz Octavia kombi.

 

Znamy ceny Skody Rapid Spaceback!

Swoją oficjalną premierę Rapid Spaceback miał na trwających wciążtragach IAA we Frankfurcie, a my już znamy ceny tego modelu na polskim rynku.

 

Skoda Rapid Spaceback: tylko nie mów do niego kombi!

Choć wygląda niemalże jak kombi, przedstawiciele czeskiej marki bronią sięrękami i nogami przed takim określeniem tej wersji Rapida. Spaceback to jednakkolejna Skoda, która jest wszechstronnie uzdolniona, o czym mieliśmywłaśnie okazję się przekonać podczas pierwszych jazd Skodą RapidSpaceback.

 

Skoda Rapid Spaceback: video-test

Skoda zaczyna się dość mocno rozpychać w najważniejszym segmencie rynkowym.W klasie kompaktów ma wyrośniętą już nieco Octavię, a jejdotychczasową pozycję pragnie przejąć Rapid. Istotną rolę w tym procesiema spełnić wersja Spaceback, której bardziej dynamicznie ukształtowanenadwozie oraz przestronne wnętrze mają przyciągać więcej klientów.

 

Skoda Rapid Spaceback ? otwórz się na licytację.

Niestandardowe podejście przy tworzeniu kampanii reklamowej dla ŠKODYRapid Spaceback, która przebiega pod hasłem „Władca Przestrzeninadchodzi” zaowocowało innowacyjnymi działaniami komunikacyjnymi. Jednym z nich była pierwsza w Polsce aukcja ŠKODY Rapid Spaceback naAllegro z unikatową możliwością licytacji auta od 1 zł.

 

Skoda Rapid Spaceback z najwyższą wartością rezydualną

Badania firmy EurotaxGlass pokazują, że Rapid Spaceback wśródsamochodów kompaktowych utrzymuje najwyższą wartość rezydualną.

 

Długodystansowa Skoda Rapid Spaceback (test video)

Dziś przedstawiamy test video nietypowego auta. Auta, które wzaprzyjaźnionej redakcji auto motor i sportu jest już od maja. Mowa o SkodzieRapid Spaceback w wersji Style Plus i z silnikiem 1.2 TSI o mocy 105 KM.

 

Skoda Rapid Spaceback ScoutLine - modny mieszczuch

Skoda ma w swojej ofercie modele w odmianie Scout, jednak to całkiem inna bajkaniż testowany przez nas Rapid Spaceback ScoutLine. Ten jest mniej terenowy,bardziej udaje. Ale ma kilka solidnych atutów, które mogązaważyć o decyzji przy wyborze wersji. Oto test "uterenowionego"Rapida.

 

Skoda Rapid ? odświeżone wnętrze i nadwozie

Już za dwa tygodnie w Genewie czeka nas wysyp nowości, a wśród nichniespodzianka od czeskiego producenta. Skoda odświeża wygląd i wyposażeniemodeli Rapid i Rapid Spaceback. Co się zmieniło?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rapid Spaceback".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019