Wyszukiwałeś:

Rapid

. Znaleziono 207 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rapid

Spróbuj też wyszukać: skoda rapid rapid skoda skoda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 207 wszystkich):

Skoda Rapid - pierwsza jazda

Nie licząc dostawczego Praktika, aktualnie w sprzedaży Skoda oferuje sześćmodeli samochodów osobowych. W listopadzie dołączy do nichsiódmy - Rapid. Jeśli trzymać się magii numerologii, powinien byćszczęśliwy dla czeskiego producenta. Czy tak będzie w rzeczywistości?Częściową odpowiedź dały pierwsze jazdy nowym modelem "made in MladaBoleslav".

 

Skoda Rapid hatchback w przyszłym roku

Skoda potwierdziła informacje, że w 2013 roku zaprezentuje światu swój najnowszy model Rapid w wersji pięciodrzwiowego hatchbacka.

 

Skoda Rapid: Test tuż przed debiutem [video]

Skoda Rapid debiutuje na trwających właśnie targach motoryzacyjnych wParyżu. Ze stolicy Francji do Polski dojedzie na przełomie października ilistopada. A my właśnie mieliśmy możliwość z bliska przez tydzieńprzyjrzeć się temu auto i zastanowić się, czy jest to materiał na kolejnyhit rynkowy rodem z Mlada Boleslav.

 

Znamy cenę Skody Rapid

Potwierdziły się nieoficjalne informacje nt. ceny Skody Rapid. Debiutująca napolskim rynku na początku listopada całkowicie nowa, kompaktowa Skoda będzieoferowana od kwoty 47.950 zł.

 

Oto nowa Skoda Rapid

Skoda nie kazała długo czekać swoim fanom na drugą wersję nadwoziowąmodelu Rapid. Po tym, jak w zeszłym tygodniu Czesi zaprezentowali pierwsząfotografię modelu, która niewiele jednak pokazywała, dziś możemyzobaczyć już dokładnie, jak będzie wyglądać Skoda Rapid Spaceback.

 

Skoda Rapid Spaceback: tylko nie mów do niego kombi!

Choć wygląda niemalże jak kombi, przedstawiciele czeskiej marki bronią sięrękami i nogami przed takim określeniem tej wersji Rapida. Spaceback to jednakkolejna Skoda, która jest wszechstronnie uzdolniona, o czym mieliśmywłaśnie okazję się przekonać podczas pierwszych jazd Skodą RapidSpaceback.

 

Skoda Rapid Spaceback ? otwórz się na licytację.

Niestandardowe podejście przy tworzeniu kampanii reklamowej dla ŠKODYRapid Spaceback, która przebiega pod hasłem „Władca Przestrzeninadchodzi” zaowocowało innowacyjnymi działaniami komunikacyjnymi. Jednym z nich była pierwsza w Polsce aukcja ŠKODY Rapid Spaceback naAllegro z unikatową możliwością licytacji auta od 1 zł.

 

Skoda Rapid Spaceback z najwyższą wartością rezydualną

Badania firmy EurotaxGlass pokazują, że Rapid Spaceback wśródsamochodów kompaktowych utrzymuje najwyższą wartość rezydualną.

 

Skoda Rapid 1.6 TDI: Przyjaźń ze szkolnej ławki

Duży bagażnik i oszczędny silnik to dwa najważniejsze atuty testowanejSkody Rapid. Sprawdzamy, czy Rapid ma w rękawie jeszcze jakieś asy,którymi może zaskoczyć segment i klienta.

 

Skoda Rapid Spaceback ScoutLine - modny mieszczuch

Skoda ma w swojej ofercie modele w odmianie Scout, jednak to całkiem inna bajkaniż testowany przez nas Rapid Spaceback ScoutLine. Ten jest mniej terenowy,bardziej udaje. Ale ma kilka solidnych atutów, które mogązaważyć o decyzji przy wyborze wersji. Oto test "uterenowionego"Rapida.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019