Wyszukiwałeś:

Rapide X

S X

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rapide S

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Aston Martin Rapide w produkcji

Brytyjski Aston Martin rozpocznie produkcję czterodrzwiowego modelu RapideCoupe w lecie przyszłego roku. Szybkie wprowadzenie auta na taśmy produkcyjneda Brytyjczykom 2-3 lata przewagi w niszowym segmencie przed produktem Porsche,modelem Panamera, który do sprzedaży ma trafić na początku 2010 roku.

 

Aston Martin Rapide bez kamuflażu!

Już wiadomo jak będzie wyglądać najnowsze, czterodrzwiowe coupe marki AstonMartin. Zagraniczny portal worldcarfans.com zaprezentował właśnie pierwszezdjęcia szpiegowskie modelu Rapide pozbawionego kamuflażu.

 
 

Aston Martin Rapide S

 

Aston Martin wzmocnił swoją limuzynę, prezentując wersRapide S, która pod maską posiada o 17% więcej mocy w porównaniu do zwykłego Rapida. 558 KM napędza supersortową limuzynę Aston Martin Rapid S. 

 

Aston Martin wzmocnił Rapide'a

Jeśli samochód odnosi sukces, to producent musi kuć żelazo pókigorące. Nie inaczej jest w przypadku Aston Martina i modelu Rapide. Posukcesie konkurenta Panamery producent aut z Gaydon przedstawia mocniejswersRapide S.

 

Vanquish i Rapide S jeszcze lepsze

Aston Martin zakomunikował, że nowe serie modeli Vanquish i Rapide Sotrzymają kilka udoskonaleń w obrębie mechaniki. Głównie chodzi onowe skrzynie biegów i oprogramowanie silników.

 

Top 10: Najdroższe limyzny w Polsce

W segmencie limuzyn batalia jest bardzo zacięta. Produktów jest dużo, aklient najbardziej wymagający. Panie prezesie, oto przegląd 10 najdroższychlimuzyn oferowanych nad Wisłą.

 

Aston Martin szykuje następcę Rapide'a

I tu od razu trzeba zaznaczyć jedną rzecz - Rapide zostanie zastąpiony nieprzez jeden model, a dwa różne auta. Takie wieści zdradził prezesmarki Aston Martin.

 

Aston Martin Rapide S Dom Pérignon

Włoski diler Aston Martin Milano zaskoczył fanów i klientówmarki z Gaydon. Bo oto przygotował najbardziej wyszukany i pewnie najdroższybarek na świecie wyposażony w butelki szampana Dom Pérignon. A towszystko wkomponowane w bagażnik Aston Martina Rapide S.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rapide S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019