Wyszukiwałeś:

Rapide

. Znaleziono 102 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rapide

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 102 wszystkich):

Aston Martin Rapide w produkcji

Brytyjski Aston Martin rozpocznie produkcję czterodrzwiowego modelu RapideCoupe w lecie przyszłego roku. Szybkie wprowadzenie auta na taśmy produkcyjneda Brytyjczykom 2-3 lata przewagi w niszowym segmencie przed produktem Porsche,modelem Panamera, który do sprzedaży ma trafić na początku 2010 roku.

 

Aston Martin Rapide jednak się pojawi

Jeszcze na dobre nie opadła mgła po niepewnej przyszłości brytyjskiegoAstona Martina i odsprzedaży go przez Forda zewnętrznemu konsorcjum skupionegowokół Davida Richardsa, a już na horyzoncie pojawią się pierwszepozytywne wiadomości. Jak donosi amerykański serwis branżowy"edmunds.com" zostały ponownie wszczęte prace nad czterodrzwiowymCoupe o nazwie Rapide.

 

Aston Martin Rapide bez kamuflażu!

Już wiadomo jak będzie wyglądać najnowsze, czterodrzwiowe coupe marki AstonMartin. Zagraniczny portal worldcarfans.com zaprezentował właśnie pierwszezdjęcia szpiegowskie modelu Rapide pozbawionego kamuflażu.

 

Pierwszy Aston Martin Rapide zjechał z taśmy

Klienci, którzy jako pierwsi zamówili nowego Astona Martina Rapidemogą się już cieszyć. Brytyjski producent ogłosił, że pierwszeegzemplarze opuściły już fabrykę Magna Steyr w Graz i dotrą doklientów już za kilka tygodni.

 

Aston Martin Rapide de lux

Ciężko stwierdzić, że samochód marki Aston Martin może być zbytpowszedni. Jednak spośród wielu właścicieli supersamochodówznajdą się na pewno tacy, którzy tak stwierdzą. Dlatego z myślą onich firma przygotowała specjalną edycję modelu Rapide.

 

Rapide wraca do domu

Aston Martin postanowił przenieść produkcję modelu Rapide z Austrii dosiedziby firmy w Gaydon w 2012 roku.

 

Aston Martin wzmocnił Rapide'a

Jeśli samochód odnosi sukces, to producent musi kuć żelazo pókigorące. Nie inaczej jest w przypadku Aston Martina i modelu Rapide. Posukcesie konkurenta Panamery producent aut z Gaydon przedstawia mocniejsząwersję Rapide S.

 

Vanquish i Rapide S jeszcze lepsze

Aston Martin zakomunikował, że nowe serie modeli Vanquish i Rapide Sotrzymają kilka udoskonaleń w obrębie mechaniki. Głównie chodzi onowe skrzynie biegów i oprogramowanie silników.

 

Aston Martin szykuje następcę Rapide'a

I tu od razu trzeba zaznaczyć jedną rzecz - Rapide zostanie zastąpiony nieprzez jeden model, a dwa różne auta. Takie wieści zdradził prezesmarki Aston Martin.

 

Aston Martin Rapide S Dom Pérignon

Włoski diler Aston Martin Milano zaskoczył fanów i klientówmarki z Gaydon. Bo oto przygotował najbardziej wyszukany i pewnie najdroższybarek na świecie wyposażony w butelki szampana Dom Pérignon. A towszystko wkomponowane w bagażnik Aston Martina Rapide S.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018