Wyszukiwałeś:

Regera

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Regera

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Koenigsegg sensacyjne zapowiada drugą premierę

Dziś pojawiła się sensacyjna informacja, która mówi o drugiejpremierze jaką przygotowuje Koeningsegg na targi w Genewie. Obokzapowiedzianej już Agery RS Szwedzka firma zaprezentuje tajemniczy modelRegera.

 

Genewa 2015: Top 5 tajemniczych premier

Za dwa tygodnie wystartują, drugie, najważniejsze targi motoryzacyjne w tymroku – Geneva Motor Show. Część szykowanych nowości już poznaliśmy,ale te najbardziej gorące to wciąż tajemnica. Oto pięć tajemniczychmodeli, o których mówi się najwięcej, ale wciąż są skrywaneprzez producentów.

 

Koenigsegg Regera z 700-konym silnikiem elektrycznym

Pojawiła się kolejna zapowiedź hiperauta od Koenigsegga. Oto fotka przedstawiająca szkic przodu auta oraz plotki dotyczące napędu modelu Regera.

 
 

Koenigsegg Regera - hybrydowy demon z Genewy

Szwedzki Koenigsegg od dłuższego czasu szykował nas na hybrydowe superauto oosiągach nie z tej planety. Oto Agera - samochód bez skrzyni biegów, który 400km/h osiąga zanim wymówicie jego nazwę.

 

Koenigsegg ma w planach czterodrzwiowy model

Regera to najświeższy model szwedzkiego producenta. Teraz wyobraźcie sobietę 1500-konną hybrydę w nadwoziu czterodrzwiowym. Ciężko co? Musiciejednak mocno pobudzić swoją wyobraźnię, bo taki model Koeningsegg możestworzyć w ciągu m.in. 5 lat.

 

Geneva Motor Show 2015: Koenigsegg Regera

 

Ośmiocylindrowy silnik benzynowy o pojemności 5 litrów gwarantuje 1100KM mocy maksymalnej. Jednak nie jest on najważniejszym elementem układu napędowego Koenigsegga Regery. Zestaw trzech motorów elektrycznych - dwa umieszczone przy każdym z tylnych kół, a trzeci pracuje przy wale korbowym - dodają ponad 515kW i nie mają obecnie konkurencji wśród drogowych samochodów.

 

Koeingsegg Regera na sprzedaż

Koenigsegg Regera to prawdziwy rarytas. Samochód pojawił się na jednymz brytyjskich serwisów ogłoszeniowych. Cena za ten samochód jestnaprawdę oszałamiająca.

 

Koenigsegg i tańsze samochody

Christian von Koenigsegg w jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że jego firma zastanawia się nad wprowadzeniem na rynek bardziej przystępnegocenowo samochodu. Czy realne staje się wejście na rynek nowej, tańszej markize Szwecji?

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019