Wyszukiwałeś:

Renault X

4 X

. Znaleziono 2101 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Renault 4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2101 wszystkich):

Alians Renault-Nissan ma się dobrze

Istniejące od marca 1999 roku porozumienie pomiędzy koncernami Renault iNissan z roku na rok zwiększa swój udział w globalnym rynku. W 2005 rokułączna sprzedaż ponad 6,1 mln samochodów pozwoliła na zajęcie czwartejpozycji.

 

12 milionów Renault z Hiszpanii

Hiszpańskie zakłady Renault świętowały w styczniu wyprodukowanie12-milionowego samochodu francuskiej marki. Jubileuszowym egzemplarzem byłRenault Megane Sport, który 10 stycznia zjechał z linii montażowej fabryki wPalencii.

 

Renault Clio III: Skazany na sukces?

Od momentu wprowadzenia pierwszych modeli Renault Clio na europejski rynek w1990 roku auta te cieszą się niesłabnącą popularnością. Tę regułęwydaje się potwierdzać także najnowsza generacja Renault Clio III - zdobywcaprestiżowej nagrody 'Car of the Year 2006'.

 

Renault Megane II: Braveheart

Nie, nie. Nie zamierzamy prezentować recenzji znanego filmu Mela Gibsona,który w 1996 roku zbierał laury na wszystkich możliwych filmowychfestiwalach - zresztą słusznie. Powyższy tytuł odnosi się do francuskiegoRenault Megane (wersja po liftingu), które trafiło kilka dni temu natesty do naszej redakcji i które według nas zasłużyło na niemniejszepochwały niż szkocki wojownik, bohater filmu Braveheart: Waleczne serce,William Wallace. Przynajmniej jeśli chodzi o kwestię silnika wysokoprężnego1.5 dCi.

 

Renault i Kolumbia

W 1969 roku przedstawiciele państwowego wówczas koncernu RegieNationales Renault oraz rządu Kolumbii podpisali umowę o licencyjnym montażusamochodów, dając tym samym początek działalności firmie SOFASA.Zakłady Renault w Kolumbii obchodzą w tym roku 40. rocznicę powstania.

 

Daimler, Renault i Nissan razem!

Połączeń ciąg dalszy. Już wkrótce w nowych modelach Mercedesaznajdą się jednostki napędowe przygotowane przez alians Renault-Nissan. Zkolei obie te marki będą korzystać z podzespołów opracowanych przezniemiecki koncern. To efekt podpisanego porozumienia o współpracypomiędzy koncernem Daimler AG a aliansem Renault-Nissan.

 

50 lecie Renault 4

Renault 4, które sprzedało się w ośmiu milionach egzemplarzy w ponad100 krajach, jedna z motoryzacyjnych ikon, trzecie auto na świecie podwzględem sprzedaży (po VW Garbusie i Fordzie Model T) właśnie obchodziswoją 50 rocznicę narodzin.

 

Renault i Caterham stworzą następcę Alpiny

Renault już od pewnego czasu wypuszczało sygnały, że zamierza stworzyćsportowy samochód, będący spadkobiercą modeli Alpine. Teraz jużwiadomo, że uczyni to wspólnie z firmą Caterham, z którąwłaśnie francuski koncern zawarł porozumienie o współpracy.

 

Czy warto kupić: Renault Kangoo I (1998-2008)

Choć Renault Kangoo nie było pionierem w segmencie kombivanów, tojednak szybko zdobyło spore uznanie i dziś jest jednym z najważniejszychmodeli osobowo-dostawczych dostępnych na rynku. Także, jeśli chodzi opierwszą generację Kangoo, uchodzącą za bardzo praktyczną, umiarkowanieawaryjną, o prostej konstrukcji i, choć z mało dynamicznymi, to jednak zoszczędnymi silnikami.

 

Renault 16: 50 lat pierwszego prawdziwego hatchbacka

W tym roku mija 50-lecie Renault 16, pierwszego prawdziwego hatchbacka ooryginalnym wyglądzie, który oferował wyjątkową jak na tamte czasywszechstronność użytkowania.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Renault 4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019