Wyszukiwałeś:

Renault X

Kerax X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Renault Kerax

Spróbuj też wyszukać: renault kerax spalanie

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Samochody użytkowe na targach AUTOSTRADA POLSKA

Ponad 800 wystawców z 26 krajów, 38 tys. metrówkwadratowych powierzchni wystawowych i co najmniej 2 tys. maszyn drogowych ibudowlanych, to tylko promil tego, co można było zobaczyć na czternastej jużedycji targów Autostrada Polska, które kończą się dzisiaj wKielcach.

 

Nowości Renault Trucks na Targach w Brnie

Francuska marka Renault Trucks na czeskim rynku obecna jest od 11 lat.Wśród największych producentów międzynarodowych Renault zajmuje 7 miejsce w produkcji pojazdów ciężarowych.

 

AUTOTEC, czyli co się działo w Brnie

Targi AUTOTEC nie były miejscem światowych premier motoryzacyjnych, niemniejjednak producenci samochodów ciężarowych i dostawczych nie zawiedliprezentując swoje najlepsze produkty. Na powierzchni kilku gigantycznych halwystawiła się cała samochodowa, światowa czołówka. Cozaprezentowali, o tym poniżej.

 

Renault Kerax nagrodzone

Podczas V Międzynarodowego Forum Autotransportu (MAF) zorganizowanego wMoskwie, Renault Kerax zdobyło nagrodę „Najlepszego pojazdu roku 2009powyżej 33 ton”. Jury złożone z przewoźników, członkówMAF, przedstawicieli lokalnych władz, naukowców i dziennikarzy doceniłoklasę pojazdu.

 

Renault Premium Lander dla Mostostalu

Przedstawiciele Mostostalu Warszawa odebrali w serwisie Renault Trucks wBłoniu, prowadzonym przez firmę On Road, kluczyki do 20 ciągnikówsiodłowych Renault Premium Lander 460 DXi. Będzie je można zobaczyć nabudowie obwodnic Rzeszowa i Kielc.

 

Keraxy dla strażaków

Tabor Państwowej Straży Pożarnej województw centralnej Polskiwzbogacił się o dziewięć nowoczesnych, ciężkich, sprzętowychpojazdów ratownictwa technicznego, zbudowanych przez firmę InżynieriaSamochodów Specjalnych Wawrzaszek na dostarczonych przez Renault TrucksPolska podwoziach Renault Kerax 430.10 4x4.

 

Ekstremalny Kerax

Rosyjska firma Rosdorstroyha, odpowiedzialna za porządkowanie i naprawędróg wzbogaciła swoją flotę o 35 pojazdów Renault Keraxwyposażonych w pakiet „Extreme Cold”.

 

Renault Trucks na IAA

W czasie targów IAA Motor Show, Heinz-Jürgen Löw, PrezesRenault Trucks zapowiedział odnowienie całej gamy pojazdówdalekobieżnych, budowlanych i dystrybucyjnych w czerwcu 2013 roku.

 

Renault Truck na misji w Afryce

W celu udzielenia wsparcia Światowemu Programowi Żywnościowemu w wypełnianiujego misji, firma Renault Trucks utworzyła mobilną jednostkę szkoleniową wpięciu krajach Afryki Wschodniej, w okresie trzech miesięcy, w celuprzeszkolenia mechaników ŚPŻ z zakresu najbardziej zaawansowanychtechnik obsługi technicznej. Jest to misja podkreślająca zaangażowanie firmyRenault Trucks w działania ŚPŻ oraz przygoda, która umieszcza pojazdciężarowy jak najbliżej potrzeb najbiedniejszych populacji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Renault Kerax".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019