Wyszukiwałeś:

Renault X

LCV X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Renault LCV

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Ciężarówki Nissana dla Renault

Nissan Motor podpisał umowę z Renault Trucks SAS na mocy której japońskiproducent będzie dostarczał francuskiej stronie lekkie samochody ciężaroweLCV. Pierwsze modele trafią do Renault w 2007 roku.

 

Dacia Logan w wersji Van

Dacia zaprezentowała właśnie pierwsze fakty o trzeciej już wersjinadwoziowej Logana. Dacia Logan Van będzie pierwszym dostawczym modelem tejrumuńskiej marki i poszerzy grono pojazdów użytkowych koncernu Renault.

 

Opel i Renault zadowoleni ze współpracy

Opel/Vauxhall i Renault oświadczyły, że dzięki modelowi Movano i RenaultMaster, będą kontynuować rozpoczętą w roku 1996 pomyślnąwspółpracę na rynku lekkich pojazdów dostawczych.

 

Renault Maxity przemierza Polskę

Wpołowie sierpnia w Eurocomplexie Kraków ruszyła Karawana Maxitywspierająca akcję handlową LCV-Maxity. Z gamą pojazdów Maxity będziemożna się zapoznać do grudnia w siedmiu punktach dealerskich w całej Polsce.

 

Nissan NV400

Japoński producent aut zaprezentował zupełnie nowy model NV400. Chcąc zwiększyć swój udział w europejskim rynku LCV, Nissan opracowałnowego Vana we współpracy z Renault. Auto zostało zaprojektowane przezNissan Technical Centre Europe a za design przodu auta odpowiedzialny jest Nissan Design Europe.

 

Dacia Duster Internetowym Samochodem Roku 2012

Zwycięstwo w 2011 roku nie było przypadkiem. Polacy polubili tego kompaktowegoSUV-a tak mocno, że również miniony rok należał do Dacii Duster.Rumuński model w ostatecznym rozrachunku okazał się lepszy od Skody Octaviioraz Kii Sportage, a więc ścisła czołówa rankingu Top Ten mojeauto.plza 2012 rok była identyczna jak we wcześniejszych dwunastu miesiącach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Renault LCV".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019