Wyszukiwałeś:

Renault X

Midlum X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Renault Midlum

Spróbuj też wyszukać: midlum

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Do przewozu Ferrari...

Renault Trucks dostarczyło do swojego klienta w Wielkiej Brytanii specjalnąwersję modelu Renault Midlum 190.08. Samochód, trafił do GraypaulNottingham, jednego z najdłużej działającego na rynku brytyjskimdystrybutora luksusowych Ferrari i Maserati.

 

Renault Midlum Optitronic

Renault Trucks poszerza gamę pojazdów dystrybucyjnych dzięki nowejofercie zautomatyzowanych skrzyń biegów, zbudowanych tak, aby zaspokoićspecyficzne wymagania przemysłu dystrybucyjnego. W gamie dystrybucyjnej RenaultTrucks do tej pory brakowało pojazdu ze zautomatyzowaną skrzyniabiegów, od dzisiaj lukę tą wypełnił Midlum ze skrzynią Optitronic.

 

Nowe Midlum dla Pepsi

13 nowych Renault Midlum trafiło do polskiego oddziału Pepsi Cola, wMichrowie, koło Pniew. Auta będą pracować w oddziałach firmy w Warszawie,Krakowie, Lublinie i Kielcach. To początek wymiany liczącego kilkanaście lattaboru Pepsi.

 

Renault Midlum dla PEPSI-COLA

Kolejne pojazdy dystrybucyjne Renault Midlum trafiły do polskiego klienta. Napoczątku maja br. w Bielanach Wrocławskich odbyło się przekazanie nowychciężarówek dla PEPSI-COLA. Po ubiegłorocznej dostawie 13 sztuk, firmazamówiła kolejne cztery auta, które tym razem zasilą odział naDolnym Śląsku.

 

Renault dla grupy Hoyer

Polski oddział firmy Hoyer Group z siedzibą w Katowicach podpisał ostatniokontrakt na transport LPG dla krajowej sieci stacji paliw. Przygotowując siędo realizacji kontraktu zakupiono dziesięć nowych ciężarówek markiRenault, z czego siedem ciągniki siodłowe Premium 430.19 T Pozostałe todwuosiowe Midlum 270.18 Heavy i dwa trzyosiowe podwozia Premium 430.26 S 6x2 D.

 

Elektryczny Midlum

Koncern Renault Trucks przekazał firmie STEF-TFE kluczyki do Renault Midlum,16-tonowej ciężarówki z napędem elektrycznym. Jest to największysamochód ciężarowy z napędem elektrycznym, który kiedykolwiekzostał dopuszczony do ruchu drogowego z przeznaczeniem do dystrybucjiproduktów żywnościowych.

 

Keraxy dla strażaków

Tabor Państwowej Straży Pożarnej województw centralnej Polskiwzbogacił się o dziewięć nowoczesnych, ciężkich, sprzętowychpojazdów ratownictwa technicznego, zbudowanych przez firmę InżynieriaSamochodów Specjalnych Wawrzaszek na dostarczonych przez Renault TrucksPolska podwoziach Renault Kerax 430.10 4x4.

 

Renault dla Carlsberga

Należąca do koncernu Carlsberg firma Feldschlöschen Getränke AGodebrała pierwsze 111 egzemplarzy pojazdów ze 136 zamówionych wpierwszej połowie 2011 roku. Zamówienie to zostało złożone wnastępstwie przetargu wygranego przez Renault Trucks.

 

Renault Trucks na IAA

W czasie targów IAA Motor Show, Heinz-Jürgen Löw, PrezesRenault Trucks zapowiedział odnowienie całej gamy pojazdówdalekobieżnych, budowlanych i dystrybucyjnych w czerwcu 2013 roku.

 

Renault Truck - rewolucja

W czasie Targów IAA Hanover, prezes Renault Trucks, Heinz-JürgenLöw, zapowiedział całkowite odświeżenie oferty dla transportuciężarowego, budownictwa i dystrybucji towarów w czerwcu 2013 roku.Podkreślając wzmocnienie każdej marki na łonie grupy Volvo zapoczątkowanereorganizacją grupy, zapowiedział stworzenie z firmy Renault Trucks przykładudoskonałości.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Renault Midlum".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019