Wyszukiwałeś:

Renault X

Samsung X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Renault Samsung

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Renault zwiększa wpływy

Renault przejmie w niedługim czasie kolejne 10% akcji koreańskiego SamsungMotors z którym między innymi tworzy wspólną firmę produkującą samochodypod szyldem RSM. Kontrakt opiewa na sumę ponad 54 milionów dolarów.

 

Alians Renault-Nissan ma się dobrze

Istniejące od marca 1999 roku porozumienie pomiędzy koncernami Renault iNissan z roku na rok zwiększa swój udział w globalnym rynku. W 2005 rokułączna sprzedaż ponad 6,1 mln samochodów pozwoliła na zajęcie czwartejpozycji.

 

Renault: Były i spadki i wzrosty

Przy spadku sprzedaży na rynkach światowych o 4% i zróżnicowanych wynikachsprzedaży na rynku europejskim, koncern Renault zanotował wzrost sprzedaży o8,8% na rynkach poza Europą, dzięki trzem markom: Renault, Dacii i Samsungowi.W 2006 r. wartość sprzedaży tych marek stanowiła ponad 30% całkowitejsprzedaży koncernu.

 

Koleos: Pierwsze takie Renault

Już wkrótce, na zbliżającej się wystawie samochodowej w Genewieodbędzie się światowa premiera pierwszego w historii Renault w segmenciecrossoverów z napędem 4x4.

 

Nowy sedan Renault

Na wystawie w Moskwie Renault zaprezentowało swojego nowego sedana klasyśredniej o nazwie Latitude. Auto na początku trafi na rynki afrykańskie, doRosji i Ukrainy, a dopiero później do pozostałych krajów Europy.

 

10 lat Renault w Korei

Kiedy dziesięć lat temu Renault wykupiło 80,1% akcji Samsung Motors, firmaRenault Samsung Motors stała się trzecim co do wielkości producentemsamochodów w Korei. Dziś jest w stanie konkurować nawet z rodzimymliderem koreańskiego rynku - koncernem Hyundai-Kia.

 

Koncept Renault-Samsung ujawniony

Renault-Samsung pokazał w Seulu koncepcyjny model SM7 Concept, któryjest prawie produkcyjną wersją flagowego auta mariażu dwóch firm.

 

Prestiżowy koreański sedan

Renault, po chwilowej nieobecności, powraca do segmentu aut klasy wyższej. WEuropie funkcję takiej prestiżowej limuzyny ma pełnić model Latitude, wKorei wchodzi właśnie do sprzedaży, przygotowana przez Renault Samsung Motor,nowa generacja SM7.

 

Renault i Nissan będą współpracować z Mitsubishi

Współpraca przy tworzeniu małych, w tym także elektrycznych modelioraz sprzedaż sedanów Renault pod marką Mitsubishi - to pierwszekonkrety podpisanego dziś porozumienia pomiędzy aliansem Renault-Nissan aMitsubishi.

 

Ćwierć miliona elektrycznych aut Renault i Nissana

Choć na polskich drogach auta o napędzie czysto elektrycznym wciąż są rzadkością, to w niektórych krajach stają się całkiem popularnymśrodkiem transportu. Koncern Renault-Nissan czerpie z tego niemałe korzyści, hurtowo sprzedając swoje "elektryki" w krajach, któreułatwiają zakup tego typu aut.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Renault Samsung".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019