Wyszukiwałeś:

Renault X

Trucks X

. Znaleziono 71 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Renault Trucks

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 71 wszystkich):

Renault Midlum Optitronic

Renault Trucks poszerza gamę pojazdów dystrybucyjnych dzięki nowejofercie zautomatyzowanych skrzyń biegów, zbudowanych tak, aby zaspokoićspecyficzne wymagania przemysłu dystrybucyjnego. W gamie dystrybucyjnej RenaultTrucks do tej pory brakowało pojazdu ze zautomatyzowaną skrzyniabiegów, od dzisiaj lukę tą wypełnił Midlum ze skrzynią Optitronic.

 

Nowy szef Renault Trucks

Philippe Gorjux to nowy Dyrektor Zarządzający w firmie Renault Trucks Polska.Ma 50 lat, z francuskim koncernem związany jest od 1987 roku.

 

Rusza Optifuel Renault Trucks Polska

Tegoroczna edycja konkursu Optifuel 2011 odbędzie się według nowej formuły.Trasa rozpocznie się w kwietniu, zakończy we wrześniu a odwiedzi łączniesiedmiu dealerów Renault Trucks w całej Polsce. Jesienią planowany jestWielki Finał, który wyłoni trzeciego już Mistrza Ekonomicznej JazdyRenault Trucks Polska.

 

Renault Premium Lander dla Mostostalu

Przedstawiciele Mostostalu Warszawa odebrali w serwisie Renault Trucks wBłoniu, prowadzonym przez firmę On Road, kluczyki do 20 ciągnikówsiodłowych Renault Premium Lander 460 DXi. Będzie je można zobaczyć nabudowie obwodnic Rzeszowa i Kielc.

 

Renault Trucks Premium dla firmy BARTER

25 ciągników Renault Trucks Premium jeździ już w barwach firmy BARTERSA. Pojazdy rozwożą skroplony gaz LPG i węgiel kamienny. Na poczatku lipca, wsiedzibie firmy WIMEX, autoryzowanego serwisu Renault Trucks w Białymstoku,odbyło się uroczyste przekazanie pojazdów Premium 460.19.

 

Renault Trucks Racing - zagraj

Pod koniec 2011 roku przedstawiono nominacje międzynarodowych targówSerious Game Expo 2011. Aplikację Renault Trucks Racing zaliczono do 4najlepszych w klasie Serious Game 2011, pośród 42 innych aplikacji.Należy podkreślić, że aplikacja Renault Truck Racing była jedynąnominowaną grą w kategorii gier reklamowych (advergame). Jury, poprzezswój wybór, chciało wyróżnić jakość grafiki orazgameplay, jak również nowatorstwo gry w wyścigi pojazdówciężarowych.

 

Renault Trucks na IAA

W czasie targów IAA Motor Show, Heinz-Jürgen Löw, PrezesRenault Trucks zapowiedział odnowienie całej gamy pojazdówdalekobieżnych, budowlanych i dystrybucyjnych w czerwcu 2013 roku.

 

Renault Truck - rewolucja

W czasie Targów IAA Hanover, prezes Renault Trucks, Heinz-JürgenLöw, zapowiedział całkowite odświeżenie oferty dla transportuciężarowego, budownictwa i dystrybucji towarów w czerwcu 2013 roku.Podkreślając wzmocnienie każdej marki na łonie grupy Volvo zapoczątkowanereorganizacją grupy, zapowiedział stworzenie z firmy Renault Trucks przykładudoskonałości.

 

Renault Truck na misji w Afryce

W celu udzielenia wsparcia Światowemu Programowi Żywnościowemu w wypełnianiujego misji, firma Renault Trucks utworzyła mobilną jednostkę szkoleniową wpięciu krajach Afryki Wschodniej, w okresie trzech miesięcy, w celuprzeszkolenia mechaników ŚPŻ z zakresu najbardziej zaawansowanychtechnik obsługi technicznej. Jest to misja podkreślająca zaangażowanie firmyRenault Trucks w działania ŚPŻ oraz przygoda, która umieszcza pojazdciężarowy jak najbliżej potrzeb najbiedniejszych populacji.

 

Zmiany w zarządzie Renault Truck

Renault Trucks ogłosiło, że od 1 stycznia stanowisko Prezesa Renault Trucks,zajmowane do tej pory przez Heinza-Jürgena Löw, który wlistopadzie złożył rezygnację, przejmie Bruno Blin.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Renault Trucks".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019