Wyszukiwałeś:

Reventon

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Reventon

Spróbuj też wyszukać: eymina reflektora

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

 

Wątek na forum: Ostatni Reventon sprzedany

Coś się komuś pomieszało: reventon nie ma nic wspólnego z gallardo, bo jest odjechaną wersją murcielago. A we wstępie artykułu się mówi właśnie na opak. ~jareh

 

Lamborghini kontra myśliwiec

W zeszłym tygodniu ultra-szybkie i niesamowicie drogie Lamborghini Reventonzostało poddane niecodziennemu testowi. Na lotnisku wojskowym w Brescii autokonkurowało pod względem przyspieszenia z... myśliwcem Tornado.

 

Ostatni Reventon do sprzedania!

Jedyny egzemplarz wyglądającego jak myśliwiec Lamborghini trafił właśniedo salonu w Las Vegas, gdzie będzie czekać na swojego przyszłegowłaściciela. Reszta z 20 sztuk wyprodukowanych samochodów znalazłajuż nabywców.

 

Polski "Reventon"

Przez ostatnie lata nie można było powiedzieć, że polska myśl motoryzacyjnadziała prężnie. Tym bardziej w temacie samochodów o sportowychosiągach. Jednak niebawem do grona producentów luksusowychsupersamochodów dla posiadaczy zasobnych portfeli dołączyć może firmaVeno Automotive S.A., która zamierza stworzyć model na miaręLamborghini czy Ferrari.

 

Ostatni Reventon sprzedany

Wielka Brytania jest krajem do którego dotarł pierwszy egzemplarzniesamowitego Lamborghini Reventon. Jak się okazuje, tutaj trafił też jegoostatni egzemplarz. Auto z numerem seryjnym 20 trafiło niedawno do rąkklienta.

 

Siedem Reventonów do sprzedania!

Dużo szumu narobiło się ostatnio wokół luksusowego kataloguinternetowego JamesList. Znalazło się tam bowiem aż siedem egzemplarzyLamborghini Reventon wystawionych do sprzedaży.

 

Kolejne Lambo dla wybranych

Według niepotwierdzonych doniesień z Sant`Agata, stajnia spod znaku bykaprzygotowuje kolejny limitowany model. Niebawem w ręce szczęśliwcówmoże trafić Lamborghini Reventon Roadster, który będzie oficjalnympożegnaniem z Murcielago.

 

Reventon bez dachu dla wybranych

Jak donosi brytyjski magazyn CarsUK dzisiaj zostanie zaprezentowane noweLamborghini Reventon Roadster. Odbędzie się to jednak daleko odbłysków fleszy, a samochód będą mogli ujrzeć jedynie wybraniklienci.

 

340 km/h bez dachu

Podczas gdy Mercedes i McLaren walczą o supremację w segmenciesupersamochodów, do głosu dobija się także Lamborghini. We Frankfurciewłoska stajnia zamierza pokazać model Reventon Roadster.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019