Wyszukiwałeś:

Revolte

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Revolte

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Wątek na forum: Citroen DS Revolte

piękny, taki jak "ten pierwszy". Ciekawe czy wyprodukują go. I czy technicznie też będzie podobny do protoplasty? Oczywiście, nie w kwestii konkretnych rozwiązań - te dzisiaj byłyby w większości przestarzałe - chodzi o ich rewolucyjność. sajmon

 

Citroen Revolte: Hybrydowy rebeliant

Ostatnimi czasy w Citroenie droga do przyszłości prowadzi przez przeszłość.Na salonie samochodowym we Frankfurcie ta francuska marka zaprezentuje nowąwizję kultowego modelu 2CV.

 
 
 

IAA Frankfurt 2009: Citroen DS Revolte

 

Citroen DS Revolte - IAA Frankfurt 2009 - mojeauto.tv

 

Następca 2CV

Citroen 2CV to jeden z najbardziej kultowych aut francuskiej marki.Któż nie pamięta kultowej francuskiej komedii w którejinspektor Cruchot szalał za kierownicą 2CV-ki w towarzystwie właścicielkiauta, którą była siostra zakonna. Serwis Car donosi, że Citroenpracuje nad następcą tego modelu – Citroenem  3CV.

 

Nowy Citroen C4 Picasso: Uroda, rzecz dyskusyjna

Z samochodami jest trochę jak z dziewczynami. Jednym model może się podobać,a dla innych może być całkowicie brzydki. Mieszane uczucia pojawiły się wnaszych głowach w momencie, gdy po raz pierwszy ujrzały światło dziennezdjęcia nowego Citroena C4 Picasso. Potem już było tylko lepiej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019