Wyszukiwałeś:

Rexton X

II X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rexton II

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Nowa twarz Rextona

Producent wielkich, a zarazem tanich samochodów o nazwie Ssangyong,wyposażonych w napęd na cztery koła zamierza wypuścić na rynekodświeżoną wersję swojego modelu, który przyjmie teraz nazwę Rexton II.

 

Trzy premiery Ssangyonga

15 marca w warszawskim budynku Atrium International BC odbyła się uroczystapremiera trzech nowych modeli SsangYong: Actyon, Actyon Sports oraz"odświeżonego" Rextona II.

 

Tańsze Ssangyongi na lato

Ssangyong Poland zamierza przyciągnąć nowych, a także obecnych klientów dosalonów za pomocą rabatu na swoje samochody. Letnia promocja obejmowaćbędzie modele takie jak Actyon, Actyon Sports i Rexton II i potrwa do 30czerwca tego roku.

 

Rexton II NAVI

Firma Ssangyong wprowadziła do swojej oferty specjalną wersję NAVI modeluSsangyong Rexton II. Oferta promocyjna Rexton II NAVI obejmuje wszystkiesamochody z rocznika produkcji 2007.

 

Ssangyong Rexton II: Kolejny krok naprzód

Koreański Ssangyong mozolnie stara się podbić serca Europejczyków,wprowadzając co jakiś czas kolejne model, bądź zmieniając już istniejące.Przy czym jednak, co ważne, zmiany te nie są jakieś rewolucyjne, o czymmożna się przekonać na przykładzie drugiej generacji Rextona.

 
 
 

Duster o włos przed Octavią

Naprawdę niewiele brakowało, by w końcu w maju doszło do zmiany lidera wgłównym rankingu Top Ten mojeauto.pl. Dacia Duster zdołała jednakutrzymać niewielką przewagę nad depczącą jej coraz bardziej po piętachSkodą Octavią, jednak niewykluczone, że w czerwcu zakończy sięsześciomiesięczny okres dominacji rumuńskiego kompaktowego SUV-a.

 

Rexton przeszedł facelifting

Jeszcze przed oficjalną premierą na targach motoryzacyjnych w koreańskim Busan SsangYong przedstawił zdjęcia Rextona po faceliftingu. Znamy również cennik nowego modelu.

 

Wątek na forum: Ssangyong Rexton II: Kolejny krok naprzód

"Pierwsze spojrzenie do wnętrza Rextona i... aż chce się wsiadać." - panie Traczyk, nie przesadzaj pan ~demo

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rexton II".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018