Wyszukiwałeś:

Rexton

. Znaleziono 74 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rexton

Spróbuj też wyszukać: rexton zderzak lampa przednia rexton sprezyny zawieszenia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 74 wszystkich):

Wszystko o samochodach SsangYong Rexton

Terenowy Ssangyong Rexton zadebiutował na światowych rynkach pod koniec 2001 roku. W Polsce w sprzedaży pojawił się jednak dopiero w połowie 2004 roku, kiedy to na naszym rynku oficjalnie zadebiutowała południowokoreańska marka Ssangyong. Ssangyong Rexton zbudowany został w oparciu o rozwiązania ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Ratownicy GOPR w Ssangyong

Ratownikom grup Wałbrzysko-Kłodzkiej, Beskidzkiej, Krynickiej oraz ZarząduGłównego Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przekazano dodyspozycji cztery terenowe samochody marki Ssangyong Rexton.

 

Letni facelifting Rextona

Już pod koniec marca 2006 roku Ssangyong wypuści na rynek w KoreiiPołudniowej odmłodzoną wersję modelu Rexton. Europejska premiera odbędziesię natomiast latem br.

 

Ssangyong Rexton: Prawie jak terenowy

Ssangyong Rexton jest obecnie chyba najważniejszym modelem w gamiepołudniowokoreańskiej marki. Moda na SUV-y wciąż trwa, więc jest szansa,iż coraz więcej Rextonów będziemy spotykać na drogach.

 

Nowa twarz Rextona

Producent wielkich, a zarazem tanich samochodów o nazwie Ssangyong,wyposażonych w napęd na cztery koła zamierza wypuścić na rynekodświeżoną wersję swojego modelu, który przyjmie teraz nazwę Rexton II.

 

Rexton II NAVI

Firma Ssangyong wprowadziła do swojej oferty specjalną wersję NAVI modeluSsangyong Rexton II. Oferta promocyjna Rexton II NAVI obejmuje wszystkiesamochody z rocznika produkcji 2007.

 

Ssangyong Rexton II: Kolejny krok naprzód

Koreański Ssangyong mozolnie stara się podbić serca Europejczyków,wprowadzając co jakiś czas kolejne model, bądź zmieniając już istniejące.Przy czym jednak, co ważne, zmiany te nie są jakieś rewolucyjne, o czymmożna się przekonać na przykładzie drugiej generacji Rextona.

 

Rexton i Kyron z homologacją ciężarową

Firma SsangYong Poland wprowadziła dwa nowe modele z homologacją ciężarową.Po za dotychczasowym modelem Actyon Sports w chwili obecnej równieżodliczyć pełen VAT od modeli Kyron i Rexton.

 

Rexton przeszedł facelifting

Jeszcze przed oficjalną premierą na targach motoryzacyjnych w koreańskim Busan SsangYong przedstawił zdjęcia Rextona po faceliftingu. Znamy również cennik nowego modelu.

 

Nowy Rexton W specjalnie dla Chin

Rexton W zadebiutował na targach w Szanghaju, gdzie marka Ssangyong wkracza narynek luksusowych aut. Rexton W dostępny będzie na rynku w trzech wariantachróżniących się napędem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019