Wyszukiwałeś:

Rinspeed

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rinspeed

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Przezroczysty Rinspeed

Na pierwszy rzut oka wygląda on jak śmiały, trójwymiarowy projekt lubartystyczna wizja pojazdu eksplorującego inną planetę lub galaktykę. Podczasnadchodzących targów w Genewie wiele osób poczuje zapewne to samospoglądając na samochód o nazwie Rinspeed eXasis, któregonadwozie jest w pełni... przezroczyste.

 

Rinspeed sQuba - auto Pana Samochodzika

Targi genewskie obfitują w pokaźną liczbę przeróżnych premierrynkowych oraz pojazdów koncepcyjnych. Na miano najbardziej niesamowitegozaprezentowanego w Genewie auta z całą pewnością zasłużył sobie kabrioletRinspeeda, którym możemy nawet nurkować.

 

Auto do jazdy... pociągiem

Szwajcarska firma Rinspeed słynie z tego, że szczególnie u siebie wdomu, tzn. na wystawie w Genewie, zaskakuje publiczność nietypowymi pojazdamikoncepcyjnymi. Tak będzie i w tym roku, a przedmiotem zaskoczenia ma byćprototypy model "UC?".

 

Rinspeed UC Concept

 

Koncept małego elektrycznego auta - Rinspeed UC Concept - mojeauto.tv

 

Wynalazek Rinspeeda

Szwajcarska marka Rinspeed już od długiego czasu zaskakuje nas bardzociekawymi koncepcjami i wizjami. Firma planuje pokazać w marcu w Genewie auto,które bardzo silnie stoi w zgodzie z naturą.

 

Rinspeed BamBoo Concept

 

Rinspeed BamBoo to elektryczny samochód w sam raz na plażę - mojeauto.tv

 

Wizja przyszłości według Rinspeeda

Firma Rinspeed zaprezentowała swoją najnowszą wizję samochodu przyszłości. Studyjny microMAX zostanie zaprezentowany podczas targów motoryzacyjnych w Genewie.

 

Rinspeed gotowy na targi w Genewie

Szwajcarska marka Rinspeed pokazała swój koncepcyjny model,który zamierza pokazać na targach w Genewie. Auto to wizjasamochodów autonomicznych.

 

Rinspeed pokazuje auto szykowane na targi w Genewie

Rok jeszcze się nie skończył, a świat powoli już zaczyna przywoływać targi w Detroit. Marka Rinspeed postanowiła jednak wyprzedzić fakty i pokazać auto szykowane na targi w Genewie, które dobędą się dopiero w marcu 2015.

 

Rinspeed Budii - "autonomiczny" przyjaciel kierowcy

Już samo BMW i3 wygląda na ulicy jak auto z  przyszłości. Ale zbudowany na jego bazie Rinspeed  Budii to zupełnie inna liga futuryzmu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018