Wyszukiwałeś:

Rio

. Znaleziono 217 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rio

Spróbuj też wyszukać: Kia rio ceed fabia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 217 wszystkich):

Wątek na forum: Kia Rio po zmianach

Nawet obecna RIO jest ładnym o spokojnej linii sedanem oraz hatchbackiem. Wystarczająco wyposażonym do codziennej jazdy. Disel jest super. Turbodzuira minimalna w porównaniu ze "sławnymi" markami. ~lilka

 

Kia Rio: Kia w rytmie Rio

Południowokoreańska Kia to najszybciej obecnie rozwijająca się markasamochodowa w Europie. Z pewnością spora w tym zasługa stosunkowo nowej KiiRio, która na naszym rynku dostępna jest od czerwca.

 

Kia Rio z tytułem Autobest 2006

Czołowi dziennikarze motoryzacyjni z 12 krajów EuropyŚrodkowowschodniej zadecydowali o zwycięstwie Kia Rio w rozgrywanym od 5 latkonkursie Autobest 2006.

 

Rio na sportowo

W sprzedaży pojawiła się nowa wersja Kia Rio. Samochód otrzymałwyposażenie podkreślające jego sportowy charakter oraz nowy silnik benzynowyo mocy 112 KM.

 

Zielona Kia Rio

Tegoroczny salon motoryzacyjny w Genewie będzie okazją dla Kia Motors byzaprezentować swój technologiczny potencjał. W ramach specjalnego programubadawczego konstruktorzy koreańskiej marki pracowali przez ostatnie miesiącenad modelem Kia Rio Hybryd.

 

Kia Rio po zmianach

Zapowiadany facelifting cee'da to nie jedyne zmiany, jakie w najbliższym czasiezajdą w gamie Kii. Również mniejsze Rio zostanie poddane kuracjiupiększającej.

 

Pierwsze szkice nowego Rio

Choć targi motoryzacyjne w Detroit w pełni, my już mamy pierwsze informacjena temat nowości, jakie pojawią się na marcowej wystawie w Genewie. Naliście światowych premier będzie można znaleźć m.in. nową generację KiiRio. A na razie prezentujemy pierwsze szkice tego auta.

 

Nowe Rio już na polskim rynku

Debiutująca w tym roku na wystawie w Genewie najnowsza generacja Kii Riowłaśnie wchodzi do sprzedaży na polski rynek. Za najtańszą wersję tegoprzedstawiciela segmentu B trzeba będzie zapłacić co najmniej 37.990 zł.

 

Kia Rio po liftingu - znamy cenę

Kię Rio po faceliftingu po raz pierwszy oficjalnie można było zobaczyćpodczas niedawnych targów motoryzacyjnych w Paryżu. Na polskim rynkuodświeżone Rio pojawi się w marcu z cenami zaczynającymi się od 41.900 zł.

 

Kia Rio sedan 1.4 109KM: Nie taki mały ten maluch

Małe auta z dużym kufrem. Tak najczęściej były przedstawiane sedany zsegmentu B, stąd pewna niechęć do nich - przynajmniej na europejskim rynku -zarówno klientów, jak i samych producentów aut. Kia w tymtemacie idzie jednak pod prąd i cały czas oferuje też czterodrzwiowąodmianę Rio.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018