Wyszukiwałeś:

Roadster X

MF X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Roadster MF

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

 

Wątek na forum: Koniec kratek?

To byłby krok we właściwą stronę! I tak małe i średnie firmy w największym stopniu zasilają kasę MF. Kratka była i będzie fikcją, a koszt instalacji tylko nabija kasę dealer'om. Gdy w 2002 r. MF obniżyła akcyzę na alkohol już po roku wpływy z tego tytułu wzrosły. Tak będzie i tym razem. Dźwigni...

 

Wiesmann GT: Więcej mocy

Pochodzący z niemieckiej fabryki samochodów sportowych w Duelmen - modelWiesmann GT ma zostać wyposażony w mocniejszy silnik. Nową jednostkąnapędową będzie najprawdopodobniej "agregat" z bawarskiego BMW M5.

 

Wiesmann: Roadster pod młotek

Firma Wiesmann - producent sportowych samochodów, z okazji wyprodukowania500 egzemplarza modelu Roadster wystawiła jubileuszowy model na aukcję.Licytowany samochód ma unikatowe wnętrze oraz kolor nadwozia.

 

Targi AMI Lipsk rozpoczęte!

W dniu dzisiejszym dniem prasowym rozpoczęły się targi motoryzacyjne AutoMobil International (AMI) w Lipsku. Tegoroczna, 18. już edycja wystawysamochodowej odbędzie się pod hasłem "Oglądaj. Podziwiaj. Testuj."i potrwa od 5 do 13 kwietnia.

 

Wiesmann zmienia silniki

Niektórym z Was zapewne marka Wiesmann nie jest za dobrze znana, jednakznawcy tematu będą dobrze wiedzieli o jakie rodzynki tu dokładnie chodzi.

 

Stylowy Wiesmann

Są marki samochodowe, czy raczej manufaktury produkujące auta, którasprawiają, że każdy staje się estetą i docenia niesamowite kształtynadwozia. Taką marką niewątpliwie jest Wiesmann.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Roadster MF".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019