Wyszukiwałeś:

Roewe

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Roewe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Wszystko o samochodach Rover

Firma Rover powstała w 1883 roku (nazwa Rover Cycle Comp. pojawiła się pod koniec lat 90-tych) i na początku zajmowała się wytwarzaniem rowerów. Pierwsze auto (model Rover 8) tej brytyjskiej marki ujrzało światło dzienne w 1901 r. Po II wojnie światowej Rover wchodził w skład różnych firm - Leyla...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wątek na forum: Powstanie chiński gigant motoryzacyjny?

krążą plotki, że Roewe zmieni nazwę na Austin :) ~chińczyk

 

Rover jako Roewe

Jeszcze w tym miesiącu do sprzedaży na chińskim rynku trafi zmodyfikowanyRover 75. Mająca prawa do tego modelu chińska firma SAIC zmuszona była jednakdo zmiany nazwy. Dlatego też auto to nazywać się będzie Roewe GrandPrestige.

 

Chińsko-brytyjski konkurent Focusa

Najnowszy model marki Rover przemianowanej na chiński SAIC będzie miał zazadanie narobić niezłego zamieszania w segmencie kompaktowych hatchbacków.Auto oparte na studium koncepcyjnym modelu RDX60 będzie sprzedawane już zatrzy lata na rynku europejskim.

 

Chińczycy testują Roewe

Zagranicznym reporterom udało się zdobyć zdjęcia prezentujące zamaskowaneauto spod chińskiej bandery w czasie testów. Jest to najprawdopodbniej jeden zsamochodów, który trafi na europejski rynek pod zmienionym szyldem Roewe.

 

Chiński Rover 450

Te zdjęcia udowadniają, że chiński producent samochodów o nazwie SAICbierze sobie bardzo poważnie plany dotyczące wejścia na rynek europejski zodświeżona gamą samochodów marki Rover.

 

Chiński alians

Dwie rywalizujące dotąd firmy pochodzące wprost z dalekich Chin postanowiłyobrać trochę inny kurs. Shanghai Automotive Industry Corporation oraz NanjingAutomotive Company mają zamiar wejść w alians.

 

To nie Passat, to Roewe 550

Po raz kolejny chińscy designerzy zaimponowali swoim świeżym i oryginalnympomysłem na nowe auto. Oto Roewe 550, czyli wierna kopia Volkswagena Passataznanego w Chinach jako Magotan.

 

Pol-Mot wprowadzi Chiny na salony

Temat wprowadzenia na polski rynek chińskich samochodów przez dłuższyczas pozostał zamrożony. Tymczasem jak informuje Puls Biznesu (PB) firmaPol-Mot zamierza intensywnie rozpropagować sprzedaż aut producenta Roewe,który wykupił udziały brytyjskiej marki Rover.

 

Chiński SAIC będzie produkował w Europie

Jeden z największych chińskich producentów aut, Shanghai AutomotiveIndustry Corp. (SAIC) jeszcze w tym roku zamierza rozpocząć montaż isprzedaż kilku swoich modeli na Starym Kontynencie. Produkcja i dystrybucjamiałaby odbywać się poprzez filie marki MG Rover.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018