Wyszukiwałeś:

Rolls X

Royce X

Warsaw X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rolls Royce Warsaw

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Auto Fus z autoryzacją Rolls-Royce'a

Od 2010 roku Auto Fus jest serwisowym partnerem brytyjskiej marki. DziśRolls-Royce oficjalnie potwierdził, że Auto Fus otrzymało autoryzację i tymsamym zostało oficjalnym dilerem samochodów Rolls-Royce na polskimrynku.

 

Piotr Fus: "Często ci klienci, którzy kupują Rolls-Royce'a, mieli już wszystko"

Rodzina Fus od lat jest związana z motoryzacją i marką BMW. W zeszłym rokuudało się jej otworzyć polskie przedstawicielstwo brytyjskiej, legendarnejmarki. Podczas targów motoryzacyjnych Poznań Motor Show rozmawialiśmyz Piotrem Fusem, współwłaścicielem i przedstawicielem Rolls-Royce’a w Polsce.

 

Oto specjalny Rolls-Royce Phantom Drophead

Brytyjska legendarna marka zaprezentowała specjalną wersję modelu PhantomDrophead Coupe o nazwie Waterspeed Collection. Powstanie tylko 35 egzemplarzytej wersji.

 

Rolls-Royce: Czy w 2017 padnie brytyjski bastion?

W motoryzacji nie możesz stać i patrzeć na to co się wydarzy bez czynnieniczym polski piłkarz, czekający na podanie. Świat czterech kółekpędzi nieustannie do przodu i albo nadążasz, albo wypadasz z gry. Zanosisię na to, że w Rolls-Royce pogodzili się z tym faktem.

 

Rolls-Royce zapowiada nowy model

W połowie 2016 roku na rynku producent z Goodwood zaprezentuje szóstymodel reprezentujący gamę samochodów Rolls-Royce'a.

 

Rolls-Royce Phantom Serenity już oficjalnie

Potęgi i majestat, tymi dwoma słowami można krótko scharakteryzować Rolls-Royce'a Phantoma Serenity. To nie jest kolejna limuzyna, to pałac i cesarstwo zamknięte w nadwoziu poruszającym się na czterech kołach.

 

Rolls-Royce: Testy SUVa rozpoczną się w najbliższych miesiącach

Rolls-Royce w komunikacie wydanym tuż przed targami w Genewie potwierdził,że szykuje model pozycjonowany jak crossover/SUV. Pierwsze testy prototypumają rozpocząć się w nadchodzących miesiącach.

 

Rolls-Royce Wraith szybszy niż Porsche 918 Spyder

Czy jest możliwe, by blisko dwutonowe auto pokonało  okrążenie wlepszym czasie niż super sportowa hybryda skonstruowana przezinżynierów Porsche? Od razu odpowiadamy - tak. Rolls-Royce Wraithpokonał tor w Goodwood szybciej, niż Porsche 918 Hybrid.

 

Rolls-Royce przedstawia pojazd z XXII w

Brytyjska marka z siedzibą w Goodwood jest kolejną z koncernu BMW,która pokazuje koncepcyjny model z okazji stulecia Bayerische MotorenWerke AG. Zobacz oszałamiający koncept Rolls-Royce Vision Next 100.

 

Rolls-Royce Cullinan - SUV z Goodwood

Brytyjska marka przedstawiła pierwsze oficjalne zdjęcia luksusowego SUV-a.Konkurent Bentleya Bentaygi w produkcyjnej wersji na rynek trafi w 2018 r.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rolls Royce Warsaw".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019