Wyszukiwałeś:

Rolls X

Royce X

. Znaleziono 318 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rolls Royce

Spróbuj też wyszukać: ferrari

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 318 wszystkich):

Rolls-Royce 101EX: Limuzyna w coupe

Na Salonie Samochodowym w Genewie Rolls-Royce Motor Cars zaprezentujeswój eksperymentalny model 101EX. Auto ma kreować nową liniębrytyjskiej marki zgodnie z duchem XXI wieku.

 

Rolls-Royce ma więcej dealerów

W ostatnich trzech latach ekskluzywna marka Rolls-Royce rozszerzyła swojąświatową sieć sprzedaży. Wszystko za sprawą znakomicie sprzedającego sięmodelu Phantom i zapowiedziom o pojawieniu się wersji Convertible w 2007 roku.

 

Rolls-Royce z Austrii

Rolls-Royce poinformował o planach otwarcia nowego salonu samochodowego wAustrii. Nowy punkt dealerski wraz z serwisem powstanie w Wiedniu do połowy2007 roku i reprezentowany będzie przez firmę Karner&Grossegger GmbH Co.KG.

 

Kolejny salon Rolls-Royce w Rosji

Luksusowa marka z Wysp Brytyjskich rozwija swoje skrzydła za naszą wschodniągranicą. Ian Robertson, dyrektor zarządzający Rolls-Royce otworzył parę dnitemu w Sankt Petersburgu drugi salon legendarnego producenta.

 

To ma być najmocniejszy Rolls-Royce w historii

Na zbliżającej się powoli wystawie samochodowej w Genewie Rolls-Roycezamierza cofnąć się w czasie, a jednocześnie pójść o kroknaprzód. Jak to możliwe? Debiutujący na targach model Wraith będzienawiązywał do modelu o takiej samej nazwie z końcówki lat 30., a przytym ma być najbardziej dynamicznym i potężnym Rollsem w historii tejluksusowej marki.

 

Jego wysokość Rolls-Royce Wraith

Brytyjska marka, której siedziba mieści się w Goodwood zaprezentowała oficjalnie swój najnowszy model, debiutujący na targach w Genewie. RR Wraith to najmocniejszy samochód jaki kiedykolwiek stworzyła marka Rolls-Royce.

 

Auto Fus z autoryzacją Rolls-Royce'a

Od 2010 roku Auto Fus jest serwisowym partnerem brytyjskiej marki. DziśRolls-Royce oficjalnie potwierdził, że Auto Fus otrzymało autoryzację i tymsamym zostało oficjalnym dilerem samochodów Rolls-Royce na polskimrynku.

 

Rolls-Royce: Czy w 2017 padnie brytyjski bastion?

W motoryzacji nie możesz stać i patrzeć na to co się wydarzy bez czynnieniczym polski piłkarz, czekający na podanie. Świat czterech kółekpędzi nieustannie do przodu i albo nadążasz, albo wypadasz z gry. Zanosisię na to, że w Rolls-Royce pogodzili się z tym faktem.

 

Rolls-Royce zapowiada nowy model

W połowie 2016 roku na rynku producent z Goodwood zaprezentuje szóstymodel reprezentujący gamę samochodów Rolls-Royce'a.

 

Rolls-Royce przedstawia pojazd z XXII w

Brytyjska marka z siedzibą w Goodwood jest kolejną z koncernu BMW,która pokazuje koncepcyjny model z okazji stulecia Bayerische MotorenWerke AG. Zobacz oszałamiający koncept Rolls-Royce Vision Next 100.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rolls Royce".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021