Wyszukiwałeś:

Romet

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Romet

Spróbuj też wyszukać: motorynka

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Quady, skutery, motocykle spod Dębicy

Firma Arkus & Romet Group kosztem 7 mln zł uruchomi produkcjęskuterów, motocykli i quadów w Podgrodziu pod Dębicą. Firma zuwagi na dynamiczny rozwój i nową inwestycję prowadzi stałarekrutację nowych pracowników.

 

Skutery z Podgrodzia

Grupa Arkus & Romet otworzyła pierwszą w Polsce fabrykę skuterów imotocykli. Zakład produkcyjny powstał w Podgrodziu w województwiepodkarpackim. Inwestycja pochłonęła ponad 10 mln zł.

 

„Cichy” sukces Rometa

Jedyny aktualnie w Polsce producent motocykli i motorowerów, firma Arkus& Romet Group, został wyróżniony przez Instytut WzornictwaPrzemysłowego. Podczas finałowej gali konkursu nagrodzone zostały modele Ogar900 i CRS 50.

 

Arkus&Romet na targach IFMA

Jedna z najstarszych polskich marek motoryzacyjnych, firma Arkus i Rometzaprezentowała swoje nowe produkty, skutery, motocykle i rowery podczastargów IFMA w Kolonii. Asortyment firmy spotkał się z dobrymprzyjęciem na niemieckim, wymagającym rynku.

 

Romet liderem polskiego rynku

Według oficjalnych danych  Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego(wg ilości zarejestrowanych nowych motocykli za pierwsze półrocze br)motocykle marki Romet posiadają 27,8 % udziału w polskim rynku motocykli.Wynik przywołanych danych pokazuje jednoznacznie, że Polska marka Rometznów stała się najpopularniejsza na rodzimym rynku.

 

Nowy polski... "samochód"

Firma Romet, znakomicie rozpoznawalna przez nasz naród jako producentrowerów i motorowerów, zaprezentowała ostatnio prototypmalutkiego samochodu, który w przyszłym roku prawdopodobnie wejdzie doprodukcji.

 

Romet 4E - miejski samochód elektryczny

Arkus&Romet Grup z Podgrodzia w woj. podkarpackim w przyszłym roku chcewprowadzić na rynek miejski pojazd elektryczny Romet E4. Romet 4E jest obecniew fazie prototypu. Trwają dalsze prace konstrukcyjne oraz przygotowanieprzyszłej produkcji.

 

Romet 4E ? ruszają jazdy testowe

ROMET 4E, pojazd elektryczny, którego nazwa pochodzi od słówElectric, Economic, Ecologic, Easy został zaprezentowany przez firmę Arkus& Romet Group podczas największych w Europie, międzynarodowychtargów motoryzacyjnych Eicma w Mediolanie. Pojazd elektryczny Romet 4Eidealnie dopasował się do aktualnego ekologicznego trendu w światowejmotoryzacji.

 

Wątek na forum: Made in Poland

Bądź co bądź jest to polska marka z własnym logo. Gdyby np. wypalił projekt 4E, być może poszliby za ciosem i pojawiłyby się nowe modele. Arrinera i Leopard to jednak projekty niszowe a Polska to nie Szwajcaria czy Katar. U nas jest głód zwykłego, solidnego auta za rozsądną cenę. Arrinera czy Le...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018