Wyszukiwałeś:

Rondo X

Ofiar X

Katynia X

Krakow X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rondo Ofiar Katynia Krakow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

 

Kraków: Kolejne rondo do remontu

Jest szansa, że w 2010 roku kierowcy będą się poruszać po przebudowanym,trzypoziomowym rondzie Ofiar Katynia w Krakowie. Minister Środowiska odrzuciłskargi dotyczące decyzji środowiskowej na modernizację obiektu. Jeszcze w tymroku mogą ruszyć prace projektowe.

 

Kraków: Rozbudują rondo Ofiar Katynia

Wojewoda małopolski wydał decyzję lokalizacyjną dla inwestycji związanej zprzebudową ronda Ofiar Katynia w Krakowie. To ważne skrzyżowanie drógkrajowych nr 7, 79 i 94 zostanie rozbudowane do trzech poziomów.Powstanie m.in. nowa estakada i tunel.

 

Kraków: jest zezwolenie na przebudowę ronda Ofiar Katynia

Rosną szanse na szybką przebudowę ronda Ofiar Katynia. W środę (14października) wojewoda małopolski wydał zezwolenie na realizację inwestycjidrogowej (ZRID) dla planowanego przez miasto zadania. To ostatecznie otwieradrogę do modernizacji tego ważnego węzła drogowego w Krakowie.

 

Zmiany organizacji ruchu w Krakowie

W nocy z 15 na 16 czerwca rozpoczął się kolejny etap prac na Rondzie OfiarKatynia, który potrwa 2,5 miesiąca. Wprowadzona została nowaorganizacja ruchu. Natomiast od czwartku (17 czerwca) zmiany wystąpiąrównież w związku z drugim etapem rozbudowy ul. Surzyckiego - Botewa.

 

Zielona inwestycja w Krakowie

Przebudowa ronda Ofiar Katynia to nie tylko dwa tunele łączące ul.Jasnogórską z al. Armii Krajowej oraz największa w Krakowie estakada(ponad 400 m długości). W skład inwestycji wchodzi także rekultywacjaterenów zielonych.

 

Budowa Ronda Ofiar Katynia na finiszu

Przebudowa Ronda Ofiar Katynia w Krakowie dobiega końca. Postępy na poziomie 0i +1 kierowcy mogą obserwować przy każdym przejeździe przez ten węzeł.Trudniej zauważyć zaawansowanie prac na poziomie -1 czyli w tunelach na ciągual. Armii Krajowej – ul. Jasnogórska. Tymczasem tunele są jużprzygotowane do wylewania betonowych nawierzchni jezdni a na dniachrozpoczynają się prace wykończeniowe.

 

Kraków: estakada nad Rondem Ofiar Katynia przejezdna

Od piątku, 28 października, kierowcy mogą korzystać z 400 metrowej estakadynad przebudowanych rondem Ofiar Katynia w Krakowie. Estakada wchodząca w składdawnego ronda - a obecnie nowoczesnego węzła Ofiar Katynia - jest elementemdróg krajowych 7 i 79. To najdłuższa estakada drogowa w Krakowie ibodaj największy taki obiekt we wszystkich polskich miastach.  Budowaestakady od wbicia pierwszej łopaty - ściśle pod budowę estakady, trwała 6miesięcy.

 

Rondo Ofiar Katynia do dyspozycji kierowców

Od 15 listopada otwarte są tunele pod rondem Ofiar Katynia w Krakowie. Terazten kluczowy dla Krakowa węzeł komunikacyjny będzie już w całości oddanydo dyspozycji kierowców. 90 – metrowe tunele leżące na liniipółnoc – południe ułatwią wjazd do Krakowa od strony Olkusza idrogi krajowej nr 94, a także bezkolizyjny wyjazd z miasta w kierunkupółnocnym.

 

Rondo Ofiar Katynia ? Liderem Małopolski

Rondo Ofiar Katynia w Krakowie otrzymało tytuł Lidera Małopolski.Wyróżnienie przyznało Stowarzyszenie Gmin i PowiatówMałopolski, w dwunastym konkursie „Najlepsze Przedsięwzięcie Roku wMałopolsce – Lider Małopolski 2011”.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rondo Ofiar Katynia Krakow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019