Wyszukiwałeś:

Roomster X

scout X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Roomster scout

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Wątek na forum: Skoda Roomster Scout w 2007

nie no troche przesadzili, rozumiem ze takie są moze trendy, ale nie pasuje mi za nic terenowa skoda ~krejzi

 

Wątek na forum: Skoda Roomster Scout: Pozory często mylą

"Na tylnej kanapie zmieszczą się trzy dorosłe osoby" Z tyłu nie ma kanapy tylko trzy osobne fotele. I na srodkowym fotelu dorosła osoba może się i mieści ale chyba jest trochę ciasno ;( ~Dalton

 
 

Skoda Roomster Scout w 2007

Skoda przedstawiła pierwsze informacje na temat nowej wersji nadwoziowejnajnowszego modelu Roomster. Czeski reprezentant klasy MPV od marca 2007 rokubędzie dostępny w sprzedaży również w wersji offroad o nazwie Scout.

 

Fabia w wersji Scout oraz GreenLine

Choć niewątpliwie głównym bohaterem podczas wystawy samochodowej weFrankfurcie na stoisku Skody była Fabia kombi, to jednak warte uwagi byłytakże prototypowa Fabia Combi Scout oraz ekologiczna seria GreenLine.

 

Skoda Roomster Scout: Pozory często mylą

Skoda od jakiegoś czasu przeżywa swoje złote lata. Samochody marki znadWełtawy, niegdyś uważane za pojazdy dla "demoludów",pospolite, szare i nudne przeszły długą transformację ustrojową. Terazpotrafią być ciekawe, i co najlepsze, nawet modne. Od niedawna zaczynająwchodzić na niszowe wzgórza, wyznaczać pewne trendy. Czy Skoda RommsterScout będzie w stanie wdrapać się na szczyty dosłownie i w przenośni?

 

Skoda Roomster też z kratką

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do oferty Skody na polskim rynkudołączył model Roomster w czteroosobowej wersji ciężarowej, czyli zgodnie znazewnictwem Roomster Premia.

 

Nowa twarz Octavii RS i Scouta

Po pojawieniu się na rynku pod koniec zeszłego roku nowej Octavii,odmłodzeniu poddane zostały również sportowa Octavia RS i OctaviaScout. Poza licznymi zmianami wzorniczymi oba auta oferują również nowerozwiązania technologiczne, w tym m.in. czujnik jakości powietrza w systemieklimatyzacji Climatronic oraz nowy system oświetlenia.

 

Facelift Fabii i Roomstera

Zmieniona nieco stylistyka zewnętrzna, nowe technologie oraz jednostkinapędowe, w końcu wyposażone w układ common rail, to najważniejsze zmiany,jakim poddane zostały Skoda Fabia oraz Roomster.

 

Lider się zmienia

Jeden z najważniejszych modeli polskiego rynku - Skoda Fabia, a wraz z niąmodel Roomster - przechodzi właśnie kurację odświeżającą. Najważniejszezmiany mają dotyczyć tego, co niewidoczne dla oczu - lepszego wyposażenia izmodyfikowanych jednostek napędowych - choć drobne korekty dotknęły także isamo nadwozie. Właśnie mieliśmy okazję przekonać się, na ile te zmianyodmienią lidera polskiego rynku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Roomster scout".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018