Wyszukiwałeś:

Roomster

. Znaleziono 230 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Roomster

Spróbuj też wyszukać: roomster wady Fabia roomster 2015

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 230 wszystkich):

Skoda Roomster od czerwca w salonach

Należąca do koncernu Volkswagena, czeska Skoda zapowiedziała wprowadzenie narynek swojego nowego mini-vana Roomster już w czerwcu tego roku.

 

Seryjna Skoda Roomster

Skoda Roomster na targach w samochodowych w Genewie prezentować będzieseryjną wersję modelu Roomster, który już w czerwcu ma trafić doeuropejskich salonów.

 

Skoda Roomster na AMI Lipsk

Na stoisku Skoda Auto w Lipsku odbyła się oficjalna premiera modelu Roomster.Czy nowy produkt czeskiej marki okaże się podobnym hitem sprzedażowym jakmodele Fabia i Octavia?

 

Skoda Roomster od lipca w Polsce

Najnowszy produkt Skody, model Roomster ma być odpowiedzią czeskiej marki nanowe wymagania rynku w segmencie aut kompaktowych i kombivanów. Z połączeniakilku rozwiązań Fabii i Octavii II wyszedł model rozmiarami plasujący się wniszowej w Polsce klasie MPV z aspiracjami przeprowadzenia małej rewolucjirównież w segmencie C.

 

Skoda Roomster: Dom(in)ator

Skoda należy do producentów, którzy nie atakują rynkusamochodowego co i rusz nowymi modelami. Od kwietnia 1991 roku, czyli od chwilikiedy czeska duma motoryzacji dołączyła do koncernu Volkswagena naeuropejskich drogach pojawiło się zaledwie sześć różnych modeliSkody (Favorit, Felicia, Fabia, Octavia I,II i Superb). Wszystkie, bez wyjątkuspotkały się w Polsce z dużym zainteresowaniem klientów. Czy podobniebędzie z najnowszym produktem czeskiej marki, Skodą Roomster?

 

Skoda Roomster Scout w 2007

Skoda przedstawiła pierwsze informacje na temat nowej wersji nadwoziowejnajnowszego modelu Roomster. Czeski reprezentant klasy MPV od marca 2007 rokubędzie dostępny w sprzedaży również w wersji offroad o nazwie Scout.

 

Auris i Roomster na piątkę

Toyota Auris oraz Skoda Roomster to kolejne modele, które uzyskały pięćgwiazdek w testach zderzeniowych EuroNCAP. Z kolei dwa koreańskie modele, KiaMagentis i Hyundai Santa Fe, zostały ocenione na cztery gwiazdki.

 

Limitowany Roomster Biker

Zaangażowanie Skody Auto w kolarstwo znane jest od lat. Najlepszym tegoprzykładem jest fakt, że Skoda jest oficjalnym partnerem największegowyścigu kolarskiego - Tour de France. W nawiązaniu do tej tradycji powstałalimitowana seria Roomster Biker.

 

Skoda Roomster: Push&Pull, czyli wersja dla niepełnosprawnych

Z zewnątrz to typowy Roomster, również prawie całe wnętrze niezdradza faktycznego przeznaczenia tej wersji. Jedynie dodatkowa dźwignia,umieszczona po prawej stronie kierownicy, mówi nam, iż mamy do czynieniaze specjalną wersją przeznaczoną dla osób niepełnosprawnych.

 

Skoda Roomster też z kratką

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do oferty Skody na polskim rynkudołączył model Roomster w czteroosobowej wersji ciężarowej, czyli zgodnie znazewnictwem Roomster Premia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018