Wyszukiwałeś:

Rubens X

Barrichello X

. Znaleziono 57 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rubens Barrichello

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 57 wszystkich):

F1: Barrichello cofnięty o 5 miejsc

Nawet jeśli Rubens Barrichello (Brawn GP) wygra jutrzejsze kwalfikacje do GrandPrix Malezji, będzie startował z szóstego pola. To efekt kary -relegacja o 5 miejsc do tyłu - z powodu wymiany skrzyni biegów wbolidzie BGP 001 Brazylijczyka.

 

F1: Barrichello zmieni zespół

Rubens Barrichello najprawdopodobniej zmieni zespół przed sezonem 2010.Chętny do pozyskania doświadczonego Brazylijczyka jest Williams.

 

Barrichello w Williamsie

Brazylijski weteran Formuły 1 Rubens Barrichello przejdzie po zakończeniusezonu z ekipy Brawn GP do Williamsa, z którym już podpisał kontrakt na2010 rok - poinformował dziennik "Folha de Sao Paulo".

 

F1: Rubens najszybszy

Brazylijczyk Rubens Barrichello (Williams) był najszybszym kierowcą podczasczwartkowej sesji testowej na torze Jerez. Dobrze spisał się także debiutantRenault, Witalij Pietrow. Rosjanin zanotował drugi najlepszy wynik okrążenia.

 

F1: Rubens chwali Hülkenberga

Rubens Barrichello, weteran Formuły 1 chwali Nico Hülkenberga za występ wGrand Prix Brazylii. Starszy kolega z Williamsa wierzy, że ten rezultatprzesunie karierę młodego Niemca w kierunku pozostania w Formule 1.

 

F1: Przyszłość Barrichello zależy od Williamsa

Rubens Barrichello musi nadal czekać na decyzję kierownictwa Williamsaodnośnie swojej przyszłości w tym zespole. Mimo wcześniejszych plotekBrazylijczyk nadal nie ma pewnego miejsca na sezon 2011.

 

F1: Barrichello zrezygnuje przed 2014

Co prawda Rubens Barrichello ma podpisaną nową, dwuletnią umowę,która gwarantuje mu starty w zespole Williamsa do końca sezonu 2013. Jaksam ostatnio przyznał będą to jego ostatnie dwa lata w Formule 1.

 

Barrichello: "Chcę tylko dobry samochód"

Podpisanie kontraktu przez Kimiego Raikkonena z zespołem Lotus Renault GProzjaśniło również sytuację w ekipie Williamsa. A dokładniejprzyszłość Rubensa Barrichello, który być może dostanie szansę odbrytyjskiej stajni na starty w kolejnym sezonie F1. Brazylijczyk stawia jednakjeden warunek.

 

F1: Rubens Barrichello na emeryturę się nie wybiera

Rubens Barrichello to kierowca, który w Formule Jeden spędził 19 sezonów. Zadebiutował 14 marca 1993 roku za kierownicą Jordana. Przezte wszystkie lata startował w zespołach Jordan, Stewart, Ferrari, Honda, Brawn oraz Williams. Ten ostatni nie przedłużył kontraktu z Brazylijczykiemby ten mógł świętować 20. sezon F1. Mimo to Rubens nie wybiera sięna emeryturę.

 

Samochód brazylijskiej legendy na aukcji

Ten pan po lewej to Rubens Barrichello, zaś ten pan po prawej to RonaldoLuís Nazário de Lima. Obaj to żywe legendy brazylijskiegosportu, oczywiście reprezentują dwie różne dyscypliny. Na aukcjimożna kupić samochód, którym kiedyś jeździł jeden z nich.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rubens Barrichello".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019