Wyszukiwałeś:

Rx X

8 X

hydrogen X

re X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rx 8 hydrogen re

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

RX-8 Hydrogen RE na drogach

Mazda RX-8 Hydrogen RE, która dysponuje wodorowo-benzynowym napędem, zostaładopuszczona do ruchu w Japonii. Pierwsze dwa egzemplarze trafią do klientówpod koniec marca.

 

Wodorowe BMW w 2007

W przyszłym roku niemieckie BMW ma zamiar wprowadzić do sprzedaży wodorowąodmianę modelu serii 7. Już teraz bawarska marka przeprowadza testy nowegonapędu.

 

Wodorowa Mazda RX-8

Mieszkańcy Starego Kontynentu będą mieli okazję zobaczyć model Mazda RX-8Hydrogen RE, napędzany wodorem, podczas konferencji poświęconej alternatywnymźródłom energii, która odbędzie się w norweskim mieście Stavanger.

 

Duży problem małej Mazdy

W ciągu najbliższych tygodni japoński producent samochodów marki Mazda możewezwać do serwisu bardzo dużą ilość egzemplarzy swojego sportowego modelu onazwie RX-8.

 

40 lat silników rotacyjnych Mazdy

Dokładnie 40 lat temu rozpoczęła się sprzedaż pierwszego modelu Mazdywyposażonego w silnik rotacyjny. Do końca kwietnia br. łączna sprzedaż autjapońskiej marki z tego typu jednostką napędową wyniosła prawie 2 mlnegzemplarzy.

 

RX-8 na 40-lecie

Silnik Wankla obchodzi w tym roku jubileusz. Mija właśnie czterdzieści latodkąd został skonstruowany. Z tej okazji zostanie wydana specjalna wersjamodelu RX-8, limitowana do 400 sztuk.

 

W Norwegii na wodorze w RX-8

W Norwegii otworta została kolejna sieć stacji, na których tankowaćmożna wodór. Mazda z tej okazji zaprezentowała odpowiednią wersjęmodelu RX-8.

 

Wodó(r)ewolucja

Już na przełomie XIX i XX wieku Juliusz Verne, nazywany "dziadkiem scincefiction", przewidział ogromny potencjał jaki drzemie w wodorze i tlenie.Dziś, te ówczesne, szalone wizje francuskiego piserza, przybierająmaterialne formy i mogą być kolejnym kamieniem milowym w branżymotoryzacyjnej.

 

Premiery eko-aut przyszłości

Kilka dni temu przedstawiliśmy nowości samochodowe na rok 2010. Terazprezentujemy zestawienie samochodów przyjaznych środowisku, którew ciągu najbliższych lat mają zdominować rynek motoryzacyjny na świecie.

 

Co z tym wodorem?

Już na przełomie XIX i XX wieku Juliusz Verne, nazywany "dziadkiem scincefiction", przewidział ogromny potencjał jaki drzemie w wodorze i tlenie.Dziś, te ówczesne, szalone wizje francuskiego pisarza, przybierająmaterialne formy i mogą być kolejnym kamieniem milowym w branżymotoryzacyjnej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rx 8 hydrogen re".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018