Wyszukiwałeś:

Rzym

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rzym

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wątek na forum: Rusza pierwsza autostrada na wschód od Wisły

Dlaczego wydano 600 tys zlotych na wycinke drzew? Co oni zrobili z nimi? Czy nie mozna tych drzew sprzedac i czy to zostalo wliczone w te 600tys? Czy ktos sie w tym orientuje? ~Casandra

 

Wątek na forum: Fiat i Chery razem

i bedzie chinsko-wloski szajs,mam tylko nadzieje ze nigdy to cos nie pojawi sie w Europie, no chyba ze jakis zapaleniec odbedzie nim wedrowke na trasie pekin-rzym ~Adam

 

Auta na prąd to nowy rynek motoryzacyjny

Mimo że auta o napędzie elektrycznym to ciągle segement niszowy, tojednak  wyczerpujące się zasoby paliw oraz rosnące poziomy emisjigazów cieplarnianych spowodują zmianę tej sytuacji. Popularyzacjapojazdów o napędzie elektrycznym otworzy drogę dla nowych usługzwiązanych z kompleksowym serwisem takich pojazdów.

 

F1: Wyścig w Rzymie w 2013

Pierwsze Grand Prix Włoch, które pojedzie po ulicach Rzymu powinnoodbyć się w 2013 roku. Tak przynajmniej sprawę debiutu widzi jegogłówny organizator Maurizio Flammini.

 

Unia Europejska dołoży się do elektrycznych stacji

Komisja Europejska będzie brała aktywny udział w ogólnoeuropejskimprojekcie wspierania elektromobilności "Green eMotion".Głównym celem ma być zapewnienie sieci ładowania pojazdów zsilnikami elektrycznymi, które mają opanować w perspektywiekilkudziesięciu lat europejski rynek.

 

Sukcesy Chevroleta w sportach motorowych

Niewielu wie, że marka Chevrolet w zasadzie wywodzi się z wyścigów, ato za sprawą założyciela firmy - Louisa Chevrolet, który byłkierowcą wyścigowym. Tym razem to w 2010 roku model Cruze otrzymał tytułMistrza Świata w Wyścigach WTCC.

 

Warszawa najbardziej zakorkowana?

Firma TomTom opublikowała wyniki swojego corocznego, globalnego raportu TrafficIndex, który precyzyjnie mierzy poziom zatłoczenia dróg wnajwiększych miastach Europy. Wynika z niego, że aglomeracja warszawska jestzaraz po Moskwie, Stambule i Petersburgu najbardziej zakorkowanym miastemEuropy. 

 

Włosi wybudują obwodnicę Marek

Wybrano firmy,  które wybudują  trasę S8 z Marek doRadzymina. Inwestycje została podzielona na dwa odcinki. Najkorzystniejszeoferty na budowę 15,4  km odcinka obwodnicy Marek opiewają w sumie na ok.737,5  mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019