Wyszukiwałeś:

S X

500 X

Plug X

in X

Hybrid X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S 500 Plug in Hybrid

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Toyota Prius w wersji plug-in

Lider w segmencie aut z napędem hybrydowym wchodzi na nowe terytorium. Nawystawie we Frankfurcie zostanie zaprezentowana koncepcyjna jeszcze Toyota Priusw wersji plug-in.

 

Gwiazda świecąca na zielono

Wystawa we Frankfurcie dla Mercedesa była także okazją do zademonstrowania,jak ekologiczne już w niedalekiej przyszłości mogą być największe limuzynyz gwiazdą na masce.

 
 

Tanie auta są mało bezpieczne (?)

Ostatnie testy zderzeniowe przeprowadzone przez niezależną instytucję EuroNCAP potwierdziły, że choć auta marki Dacia na europejskim rynku sprzedająsię rewelacyjnie dobrze, to jednak wciąż są na bakier z bezpieczeństwem.Poza Dacią Lodgy, która otrzymała zaledwie trzy gwiazdki, pozostałe 14modeli otrzymało maksymalną ocenę pięciu gwiazdek.

 

Hybrydowa Klasa S spala jedynie 3 l/100 km

Mercedes wraz z nową generacją Klasy S(W222) oferuj model S 500 Plug-inHybrid, która jak deklaruje producent ze Stuttgartu zużywa średni 3l/100 km paliwa.

 

Wydajniejszy Mercedes S500 Plug-in Hyrbid

Mercedes ujawnił kilka nowych informacji na temat nowej odsłony luksusowegoS500 Plug-in Hybrid, która zadebiutuje na rynku we wrześniu. Co ciekaweniemiecki producent sam jest zaskoczony doskonałymi wynikami testówalternatywnego napędu.

 

Pierwsza hybryda z wtyczką spod znaku gwiazdy

U polskich dilerów Mercedesa w ofercie pojawia się nowy model zbudowanyna Klasie S. Producent ze Stuttgartu obiecuje spalanie w S 500 Plug-in Hubridponiżej 3 l na 100 km.

 

Opancerzona limuzyna ze Stuttgartu

Niemcy po prezentacji hybrydy plug-in pokazują auto, które ochroniAngelę Merkel. Ten model Mercedesa został opancerzony wedługstandardów VR9.

 

Z toru F1 na drogi publiczne

Zastanawialiście się kiedyś w jaki sposób i jak często rozwiązaniatechniczne stosowane w Formule 1 trafiają do aut drogowych? Mercedes uchyliłrąbka tajemnicy.

 

Hybrydowa ofensywa Mercedesa

Do 2017 roku Mercedes-Benz zamierza zaprezentować 10 nowych, hybrydowych aut.Tego typu technologia nie jest już tylko domeną japońskich producentów - Niemcy także stawiają na samochody o spalinowo-elektrycznym napędzie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "S 500 Plug in Hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019