Wyszukiwałeś:

S X

65 X

AMG X

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S 65 AMG

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

CL 65 AMG w detalach

Rok 2007 jest dla AMG bardzo szczególny. Po pierwsze sportowy wydziałMercedesa odpowiedzialny za tworzenie ultra-wydajnych samochodów obchodzi swoje40-ste urodziny. Natomiast drugim wydarzeniem jest wprowadzenie do gamy modelikolejnego, topowego modelu o nazwie CL 65.

 

Najmocniejszy SL, czyli Black Series

Już w podstawowej wersji Mercedes SL 65 AMG wzbudza największy respekt. Komujednak to mało, może skorzystać z propozycji AMG Performance Studio i modeluSL 65 AMG Black Series z mocniejszą o prawie 60 KM jednostką napędową.

 

Mercedes SL 65 AMG: Gdy liczba 63 to za mało

Nie dawno Mercedes zaprezentował sportową wersswojego topowego roadstera.Teraz producent aut ze Stuttgartu prezentuje jeszcze mocniejszą wersoznaczoną kodem SL 65 AMG.

 

Mercedes: Duch AMG w G Klasie

G Klasa Mercedesa debiutuje w dwóch najmocniejszych wersjach - G 63 AMG oraz G 65 AMG. Legendarne, niemieckie auto terenowe, które nie dawno zostało zaprezentowane w nowej wersji teraz można będzie zamawiać z błogosławieństwem AMG.

 

Mercedes S 65 AMG: Mocniej już się nie da

Silnik V12. Dwie turbosprężarki. To cechy nowej Klasy S przygotowanej przezinżynierów z AMG. Mercedes pokazał topową limuzynę w najlepszymmożliwym wydaniu - S 65 AMG.

 
 

Mercedes S 63 AMG Coupe: Wzmocnić piękno

W Genewie byliśmy pod wrażeniem S Coupe, które na żywo prezentowałosię jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Teraz Mercedes przepiękne autopostanowił naszpikować mocą. Moc i niesamowity wygląd idąc w parze zawszew motoryzacji zbierały oklaski.

 

AMG wzmacnia coupe Mercedesa

Wygląd w tym modelu nie jest tak ważny, jak to co pod maską. Dwanaściecylindrów i moment obrotowy 1000 Nm to recepta AMG na najbardziejpożądane coupe z gamy Mercedesa.

 
 

AMG GT: Gra na nerwach konkurencji

Stuttgart znów to zrobił. Niemcy znów pokazali konkurencji ktowyznacza trendy. Najnowszy Mercedes AMG GT jest dowodem na to kto w motoryzacjimusi gonić a kto ciągle jest tym niedoścignionym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "S 65 AMG".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019