Wyszukiwałeś:

S X

Coupe X

. Znaleziono 1034 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S Coupe

Spróbuj też wyszukać: hyundai S-coupe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1034 wszystkich):

Dwudrzwiowa Klasa S

Mercedes Klasy S nieodłącznie kojarzy się z luksusem i elegancją. Aktualnageneracja samochodu funkcjonuje na rynku już od dobrych paru lat i nie liczącmałego face-liftingu samochód nie przechodził żadnych gruntownychzmian. Teraz doczeka się wersji coupe.

 

Klasa S Coupe i AMG

Mercedes wdraża po kolei swój plan zmiany nazw modeli. ZniknąłMercedes CLK i pojawiła się Klasa E Coupe. Teraz przyszedł czas na potężnecoupe CL. Od tego roku będzie on sprzedawany pod nazwą Klasa S Coupe.Właśnie są przeprowadzane testy wydania ekstremalnego.

 

Hyundai S-Coupe: polecam

<span class="reviewNote4">4.75span> Nie marzyłem nawet o tak dobrym aucie zataką kasę jaką za niego dałem.

 

Mercedes zapowiada coupe na bazie Klasy S

Klasa S Concept Coupe to najnowszy studyjny model, którym Mercedeszadziwia odwiedzających targi motoryzacyjne IAA we Frankfurcie.

 

Mercedes S Klasa Coupe oficjalnie

Jest piękny. Piękny i nie ma sensu dyskutować z tym faktem. Nowy modelzaprezentowany przez Mercedesa to jedno z najładniejszych coupe ostatnich lat.Auto swoją premierę będzie mieć w Szwajcarii, na salonie samochodowym&nbsp;w Genewie.

 

Mercedes S 63 AMG Coupe: Wzmocnić piękno

W Genewie byliśmy pod wrażeniem S Coupe, które na żywo prezentowałosię jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Teraz Mercedes przepiękne autopostanowił naszpikować mocą. Moc i niesamowity wygląd idąc w parze zawszew motoryzacji zbierały oklaski.

 

Maybach powróci nie tylko jako limuzyna?

Od kilku tygodni mówi się, że Mercedes szykuje specjalną,przedłużoną wersję Klasy S, która na rynku pojawi się pod szyldemMaybach. Nazwisko Wilhelma może trafić również na karoserię innegoauta.

 

AMG wzmacnia coupe Mercedesa

Wygląd w tym modelu nie jest tak ważny, jak to co pod maską. Dwanaściecylindrów i moment obrotowy 1000 Nm to recepta AMG na najbardziejpożądane coupe z gamy Mercedesa.

 
 

Mercedes S400 4MATIC Coupe dołącza do oferty

Rodzina Mercedesa Klasy S się powiększa. Nie tylko model występuje w trzechodmianach - sedan, coupe oraz kabrio - ale teraz dołącza kolejna wersjasilnikowa. Oto S400 4MATIC Coupe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "S Coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019