Wyszukiwałeś:

S X

MAX X

. Znaleziono 643 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S MAX

Spróbuj też wyszukać: ford s max S-max ford s max 7 osob

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 643 wszystkich):

Ford S-Max: Nowy Van na Europę

Ford of Europe ujawnił dziś oficjalną nazwę, którą otrzyma niecierpliwieoczekiwana seryjnie produkowana wersja niedawno prezentowanego samochodukoncepcyjnego Ford SAV. Nowy samochód będzie nosił nazwę Ford S-MAX.

 

Ford S-MAX: Nowy van na Europę

Ford of Europe ujawnił dziś oficjalną nazwę, którą otrzyma niecierpliwieoczekiwana seryjnie produkowana wersja niedawno prezentowanego samochodukoncepcyjnego Ford SAV. Nowy samochód będzie nosił nazwę Ford S-MAX.

 

Spore zainteresowanie S-MAX-em

Ford S-MAX, zaledwie trzy miesiące od momentu debiutu na pierwszycheuropejskich rynkach, trafił już do 9 tys. klientów. Ponad 30 tys. kolejnychzłożyło już na niego zamówienia.

 

Ford S-Max i Galaxy do serwisu

Niemiecki oddział marki Ford poinformował o rozpoczęciu akcji serwisowejjednych ze swoich nowszych modeli S-Max i Galaxy. Jak donosi producent wsamochodach tych może dojść do awarii silnika i wycieku paliwa.

 

Ford S-Max: Rodzinny, znaczy sportowy

Już od pierwszych zamysłów projektantów Forda, miał on łamaćkonwenanse w dziedzinie vanów. To dzięki niemu decydując się nazałożenie rodziny i zakup pojazdu nie trzeba będzie rezygnować z potrzebydynamizmu, która drzemie w każdym młodym mężczyźnie. Kilkanaściedni temu do naszej redakcji trafił Ford S-MAX wyposażony w dwulitrowy silnikTDCi w wersji Titanium.

 

Ford S-Max Samochodem Roku 2007!

Konkurs Car of the Year 2007 rozstrzygnięty. Przez najbliższy rok tymnajbardziej prestiżowym tytułem na europejskim rynku motoryzacyjnym będziemógł sszczycić Ford S-Max.

 

Ford S-MAX autem nr 1 w Europie

Niemiecki magazyn motoryzacyjny AutoBild oraz 23 siostrzane publikacjeeuropejskich magazynów motoryzacyjnych, przyznały nagrodę "Auto nr 1 wEuropie" modelowi Ford S-MAX. Oprócz tego trofeum auto zdobyło pierwsnagrodę w kategorii minivanów.

 

Ford S-Max po zmianach - jeszcze bardziej sportowo

Jeden z najpopularniejszych minivanów większego formatu na polskim rynku- Ford S-Max - właśnie wchodzi do sprzedaży w naszym kraju w odnowionejpostaci. Zmiany są nieznaczne, a do tych najważniejszych z pewnością trzebazaliczyć nową jednostkę benzynową EcoBoost oraz dwusprzęgłowąprzekładnię PowerShift.

 

Nowy Ford S-Max bez tajemnic

W Paryżu obok C-Maxa i Grand C-Maxa najważniejszą premierą Forda będzie bardzo popularny w Polsce S-Max. Samochód w nowej wersji dostarcza aż 32. kombinacji ustawienia foteli i aranżacji wnętrza.

 

Nowy Ford S-Max - ceny

Najnowszy Ford S-Max oferowany jest w Polsce w dwóch wersjachwyposażeniowych Trend oraz Titanium. Ceny S-Max zaczynają się od 106 600złotych.  Tyle minimum zapłacimy za podstawową wersję 1,5 EcoBoost (160KM) z mechaniczną, 6 biegową przekładnią.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "S MAX".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019