Wyszukiwałeś:

S X

Type X

. Znaleziono 207 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S Type

Spróbuj też wyszukać: jaguar s type

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 207 wszystkich):

Wszystko o samochodach Jaguar S-Type

Historia Jaguara S-Type sięga lat 60-tych. Pierwsze wersje w 1964 roku zostały zbudowane na bazie legendarnej sportowej, a zarazem luksusowej limuzyny Jaguar Mk II. Od tego czasu Jaguar S-Type przeszedł kolejno kilka generacji trzymając ten sam, wysoki od wielu lat poziom stylistyczny i jakościow...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

S-Type Diesel najlepszą limuzyną wg Top Gear

Jaguar seria S-Type Diesel zdobył nagrodę dla "Najlepszej limuzynyExecutive w roku 2005" według magazynu Top Gear. Wręczenie nagrodyodbyło się w klubie Groucho, we wtorek 30 listopada.

 

Jaguar bez aluminium

Brytyjski producent luksusowych samochodów odłożył na półkę budowęaluminiowego podwozia w modelu Jaguar seria S-Type, gdyż pozwoli toprzyspieszyć jego premierę.

 

Nowy Jaguar seria S-Type

Brytyjski producent luksusowych samochodów marki Jaguar przygotowuje się doprezentacji nowej generacji jednej ze swoich charakterystycznych serii, jakąbez wątpienia jest S-Type.

 

S-Type zmienia nazwę

Jaguar zamierza rozstać się z tradycją. Nowa generacja luksusowej seriiS-Type zmieni nazwę i będzie się teraz nazywać XF. Ta decyzja możeoznaczać, że nadchodząca odsłona samochodu radykalnie zmieni swójwygląd.

 

S-Type zachował twarz

W ostatnich tygodniach pojawiały się nieoficjalne informacje na tematnadchodzącego modelu Jaguar S-Type. Trwające właśnie targi motoryzacyjne wewłoskiej Bolonii były okazją do oficjalnej prezentacji samochoduprzeznaczonego na rocznik modelowy 2008.

 

Jaguar S-Type i XJ do serwisu

Nawet luksusowa marka, jaką niewątpliwie jest Jaguar, nie może spochwalić bezawaryjnością. Właśnie rozpoczęła się kampania serwisowadwóch modeli Jaguar seria S-Type oraz XJ.

 

Jaguar S-Type: Warto kupić

<span class="reviewNote4">4.5span> S-TYPE naprawdę warto kupić,najlepiejjako drugi lub któryś tam samochód.Pomimo drogiego utrzymania ,frajdaporuszaniem się nim na drodze rekompensuje te drobneniedolegliwości(finansowe).Bardzo mocno polecam.

 

Wątek na forum: proszę o szczegółową analizę tych egzemparzy

witam serdecznie wszystkich forumowiczów i miłośników marki Jaguar...Dołączyłem do waszego forum, iż przymierzam sie do zakupu auta i na mój celownik padł S-Type bardzo śliczne i co najważniejsze nietuzinkowe auto.Zwracam sie do Państwa z prośbą o opinię o egzemplarzach z linków podanych poniżej ...

 

Jaguar S-Type: S-type

<span class="reviewNote5">5span> Samochód stosunkowo ciasny, wnętrzezabudowane i dla osób ceniących przestrzeń może przyprawiać oklaustrofobie. Mam 1,87 wzrostu i jest ok natomiast podczas wysiadania iwsiadania kierownica troszkę przeszkadza i utrudnia komfort tym czynnościom.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "S Type".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019